עדן אלנה, נציגתנו לאירוויזיון 2021, שחררה היום לראשונה ביצוע חי ואקוסטי לשיר "Set Me Free". עוד ביצעה הזמרת את שירי האירוויזיון "Arcade" ו- "Fuego".

עדן אלנה. צילום: ערן לוי

עדן אלנה, נציגתנו המכושרת לאירוויזיון שתטוס כבר מחר לרוטרדם, שחררה היום גרסה אקוסטית לשיר "Set Me Free" בו היא מבצעת לראשונה בהופעה חיה את השיר. צפו בהופעה:

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
במהלך המופע הקצרצר הציגה עדן מספר שירים נוספים וביניהם השיר הזוכה באירוויזיון 2019 , "Arcade", והשיר שכמעט זכה באירוויזיון 2018, "Fuego". צפו במופע המלא:

נדגיש שעדן אלנה נמנעה עד כה מביצוע השיר בהופעה חיה ומראיונות לגופי תקשורת ובכללם לאתרי האירוויזיון השונים בעולם. רק בימים האחרונים, שבועיים לפני התחרות, החלה עדן בבליץ ראיונות ובשחרור הקלטת המופע כדי לקדם את השיר ככל הניתן.

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!