בקשת 12 מערערים על החלטת התאגיד לבחור את נציג ישראל לאירוויזיון 2022 בערוץ המתחרה – רשת 13.

תכנית הריטליטי "אקס פקטור" של רשת 13 אמנם זכתה במכרז להפקת תכנית לבחירת הנציג הישראלי לאירוויזיון 2022 כפי שפרסם תאגיד השידור הישראלי, אך בהפקת "הכוכב הבא" של קשת 12 לא מרימים ידיים כל כך בקלות ומערערים על ההחלטה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
ערן סוויסה, כתב ישראל היום, מדווח שקשת שלחו לתאגיד דרישה להציג את ההצעה הזוכה של רשת בנוסח המלא, בנוסף להצגת פרוטוקולים של דיוני הוועדה שהכריזה על זכייתה של רשת במכרז. בקשת מערערים על החלטת התאגיד לשתף פעולה עם רשת לקראת אירוויזיון 2022.

נוסיף שלמרות ערעורם של קשת על הליך בחירת התכנית הזוכה במכרז, סביר להניח שהתאגיד לא יחזור בו מהחלטתו.
אקס פקטור 2022

ארבע שנים לאחר העונה השלישית, תעלה בישראל העונה הרביעית של ה"אקס פקטור". תאגיד השידור הישראלי אישר ביום שלישי שהזוכה ב"אקס פקטור" יזכה לייצג את ישראל באירוויזיון 2022 לאחר ש'רשת' זכתה במכרז וחתמה על שיתוף פעולה עם תאגיד השידור לשנה אחת בלבד.

נטע ברזילי. צילום: דניאל קמינסקי

עד כה ידוע כי סיימון קאוול ישמש כשופט בעונה הקרובה של התכנית. קאוול שימש עד כה כשופט בגרסה הבריטית והאמריקאית בלבד ולכן הגעתו של מפיק הטלוויזיה המוכשר נחשבת להישג עבור 'רשת'. בנוסף, זוכת האירוויזיון נטע ברזילי ואביב גפן ישמשו כשופטים. ב'רשת' ממשיכים בימים אלה בחיפושים אחר השופט הרביעי שיצטרף לפאנל השופטים. שמות פוטנציאליים שעלו בתקופה האחרונה הם מירי מסיקה ומשה פרץ.

גם דורון מדלי ייקח חלק בתכנית וישמש כמנהל האמנותי. הליהוק של מדלי וברזילי לתכנית נעשו עוד לפני שנוצר הקשר בין האירוויזיון לתכנית, אך אין ספק שמפיקי התכנית סימנו את שיתוף הפעולה עם התאגיד כיעד ולכן הליהוק אינו מקרי.

בימים אלה החלו האודישנים הראשוניים לעונה הקרובה ללא נוכחותם של השופטים. אודישנים אלה מהווים סינון ראשוני לקראת שלבי האודישנים הבאים שצפויים להצטלם בחודשי הקיץ. את רשימת מועדי האודישנים ניתן למצוא בכתבה הבאה.

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם חינה? LaVie Photography הם הטובים ביותר!