להקת KEiiNO היא המועמדת המועדפת עליכם לייצג את נורווגיה באירוויזיון 2021 עם השיר "Monument", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הלהקה זכתה ב- 42.51% מקולות הגולשים.
בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהלהקה הפייבוריטית לייצג את נורווגיה באירוויזיון 2021 היא KEiiNO אשר מתמודדת הערב בקדם אירוויזיון הנורווגי עם השיר "Monument". הלהקה כזכור, כבר ייצגה את נורווגיה בעבר באירוויזיון 2019 שהתקיים בתל אביב, אז זכו במקום הראשון בקרב הצופים ובמקום השישי בדירוג הכללי. הלהקה זכתה בסקר ב- 42.51% מקולות הגולשים. הגמר הנורווגי שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הערב בשעה 20:55.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
במקום השני (10.63% מקולות הגולשים) דורגה הזמרת ריילי (Rayleee) עם השיר "Hero" ולמקום השלישי (8.70% מקולות הגולשים) בחרתם בזמרת אימריקה (IMERKIA) עם השיר "I Can't Escape".

תוצאות הסקר:

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את נורווגיה באירוויזיון 2021?

גם על פי טבלאות ההימורים, להקת KEiiNO צפויה לזכות במקום הראשון. במקום השני בהימורים מדורג הזמר המכונה TIX שנחשב לאחד הזמרים המצליחים בנורווגיה בשלוש השנים האחרונות. בסקר שלנו זכה הזמר רק במקום השמיני, אך כדי לפנות לאוזן הבינלאומית יבצע הזמר הערב את שירו בשפה האנגלית. במקום השלישי בטבלאות ההימורים נמצא ההרכב Blåsemafian שדורג בסקר במקום החמישי. ריילי, שדורגה בסקר שלנו במקום השני, מדורגת במקום החמישי בטבלאות ההימורים.
KEiiNO – מי אלה?

ההרכב KEiiNO הוקם במיוחד עבור תחרות ה- Melodi Grand Prix בשנת 2019. חברי הלהקה הם הראפר מלפלנד פרד בוליו (Fred Buljo) והזמרים אלכסנדרה רוטאן (Alexandra Rotan) וטום הוגו הרמאנסן (Tom Hugo Hermansen). לכל אחד מחברי הלהקה קריירת סולו מצליחה והחיבור ביניהם נעשה במיוחד עבור השיר "Spirit In The Sky" שזכה בקדם אירוויזיון בשנת 2019 והגיע לייצג את נורווגיה באירוויזיון שהתקיים בתל אביב. באירוויזיון זכתה הלהקה במקום הראשון בקרב הצופים בתחרות, אך במקום השישי בדירוג הכללי.

בעקבות הצלחתם באירוויזיון, שחררו חברי הלהקה מאז לא פחות מ- 11 שירים. השנה החליטו חברי הלהקה שהם חייבים לסגור מעגל עם תחרות האירוויזיון ולשוב לייצג את נורווגיה בתחרות.
Melodi Grand Prix 2021

הערב בשעה 20:55 (שעון ישראל) ישודר הקדם האירוויזיון הנורווגי – "Melodi Grand Prix 2021". המשדר ישודר בשידור חי ויתמודדו בו 12 מתמודדים על הזכות לייצג את נורווגיה בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021.

השיר הזוכה ייבחר בשלושה סבבים של הצבעה. בסיבוב הראשון, יבחרו ארבעה שירים שימשיכו לשלב השני. בשלב השני תפתח הצבעה חדשה ויבחרו שני שירים מתוך הארבעה. בשלב השלישי, תתבצע הצבעה מחודשת עבור שני השירים הטובים ביותר, מתוכם יבחר השיר הזוכה. בכל סבבי ההצבעה, יבחרו המתמודדים על ידי הצופים בבית ללא השפעתם של צוותי שיפוט.

השנה תהיה ההשתתפות ה- 59 של נורווגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 3 פעמים: 1985, 1995, 2009.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!