האזינו: נחשפו שני השירים המתמודדים בקדם אירוויזיון הספרדי שייערך ב- 20 בפברואר. את השירים מבצע הזמר בלאס קנטו.

רשת הטלוויזיה הספרדית, RTVE, חשפה להאזנה את שני השירים המתמודדים בהליך הבחירה הספרדי לאירוויזיון 2021. הזמר הספרדי, בלאס קנטו (Blas Cantó), יבצע את שני השירים בקדם אירוויזיון פרטי שיערך שצפוי להיערך ב- 20 בפברואר. השירים המתמודדים בתחרות המקומית הם "Memoria" (בעברית: "זיכרון") ו- "Voy a quedarme" ("אני אשאר").

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
המאזינים בספרד ומחוצה לה מוזמנים להצביע לשירים בעזרת אתר האינטרנט של רשת הטלוויזיה הספרדית או בסמס. היכנסו לכאן כדי להצביע!

בלאס קנטו – "Memoria":

השיר "Memoria" מתואר על ידי הזמר כ"שיר עם המון כוח, גורם לכם לשיר ולקום מהכיסא. מדובר בהפקה מוקפדת, עם המון כלי הקשה וביצוע קולי חזק".

בלאס קנטו – "Voy a quedarme":

השיר "Voy a quedarme" קשה יותר לתיאור, אומר הזמר. "אני לא יודע אפילו איך להגדיר את זה. זה פשוט שיר מדהים מלא ברגש".
השירים המתמודדים על הכרטיס הספרדי לאירוויזיון 2021 נבחרו על ידי הזמר והצוות אשר מלווה אותו יחד עם רשת הטלוויזיה הספרדית וחברת התקליטים Warner. השיר צפוי להיבחר על ידי הצופים בלבד בעזרת האינטרנט והטלפון ללא התערבות של צוות שיפוט. הזמר הספרדי מספר ששני השירים שונים לגמרי זה מזה ושונים לחלוטין משיר הקודם "Universo".

הצביעו לסקר  – איזה שיר צריך לייצג את ספרד באירוויזיון?

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ספרד באירוויזיון 2021?

זו תהיה ההשתתפות ה- 60 של ספרד באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום הראשון בשנת 1968 ו- 1969. 
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!