נחשפו שמונת השירים המתמודדים בקדם אירוויזיון של דנמרק. התחרות המקומית תיערך ב- 6 במרץ בשעה 21.00. האזינו לשירים.

רשת הטלוויזיה של דנמרק, DR, חשפה את שמונת המתמודדים שיתמודדו בקדם אירוויזיון המקומי הידוע בשם "Dansk Melodi Grand Prix". התחרות תתקיים ב- 6 במרץ בשעה 21.00 (שעון ישראל). השיר הזוכה בתחרות יתמודד בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 20 במאי.

רשימת המתמודדים:

לחצו על שם השיר להאזנה!

השם המוכר ביותר לעולם האירוויזיון הוא מייק טראפ (Mike Tramp) שייצג את דנמרק באירוויזיון 1978 כחלק מלהקת Mabel. הלהקה ביצעה את השיר "Boom Boom" שהגיע למקום 16.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בניגוד לשנים קודמות, השיר הזוכה יבחר על ידי קהל הצופים בלבד, ללא השפעה של צוות שופטים על התוצאה הסופית. מדובר בשינוי מהותי שכן מאז 2009 השיר הזוכה נבחר על ידי שילוב של צוות שופטים וקהל הצופים. בנוסף, לראשונה מאז 1999 יתמודדו בתחרות 8 שירים ולא 10.

גם השנה לא יהיה קהל נוכח באולם אך רשת הטלוויזיה הדנית מתכננת לעשות שימוש בקהל וירטואלי דרך הזום. למרות מגפת הקורונה, תזמורת בת 15 נגנים, בניצוחו של פטר דורינג (Peter Düring), תלווה את השירים במהלך הביצוע החי.
הצביעו לסקר  – איזה שיר צריך לייצג את דנמרק באירוויזיון?

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את דנמרק באירוויזיון 2021?
רשת הטלוויזיה הצהירה בעבר שנציגי דנמרק לאירוויזיון 2020 שבוטל, בן וטן (Ben & Tan), שהיו אמורים לייצג את המדינה עם השיר "Yes", לא יקבלו מקום אוטומטי בתחרות. "אנו בוחרים לראות במופע אשר יופק על ידי איגוד השידור האירופי, 'Europe Shine A Light', כסיום של תחרות הקדם אירוויזיון לשנת 2020, ונתחיל לעבוד על תחרות חדשה לקראת השנה הבאה". בעקבות הצהרה זו הודיעו השניים שלא ישתתפו בקדם אירוויזיון לשנת 2021.

זו תהיה ההשתתפות ה- 49 של דנמרק באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנים 1963, 2000 ו- 2013. הזכייה האחרונה הייתה בזכות השיר "Only Teardrops" בביצוע של אמלי דה פורסט (Emmelie de Forest).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!