השיר הצרפתי לאירוויזיון 2021 יבחר ב- 30 בינואר במסגרת קדם האירוויזיון המקומי – "Eurovision France: C’est vous qui décidez"

רשת הטלוויזיה הצרפתית הודיעה שתקיים את הקדם אירוויזיון הצרפתי, שנקרא "Eurovision France: C’est vous qui décidez", ב- 30 בינואר בשעה 22:05 (שעון ישראל). המשדר ישודר בשידור חי בערוץ הטלוויזיה הצרפתי France 2.
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

בשלב הראשון בתחרות המקומית יבוצעו כל המתמודדים את שירם. מתוכם יבחרו 7 שירים על ידי קהל הצופים שימשיכו לשלב הבא. צוות שופטים מיוחד יבחר שיר נוסף שימשיך לשלב הבא מבין חמשת השירים הנותרים. בשלב השני יתבקש קהל הצופים להצביע מחדש ל- 8 השירים. השיר הזוכה יקבע על ידי קהל הצופים (50%) וצוות שופטים (50%). לא ברור בשלב זה האם קהל יהיה נוכח באולם בשלב המגבלות שהוטלו על תושבי צרפת.

רשימת השירים המתמודדים:

לחצו על שם השיר להאזנה!
הצביעו לשיר שצריך לייצג את צרפת באירוויזיון 2021:

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את צרפת באירוויזיון 2021?

זו תהיה ההשתתפות ה- 64 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!