רשת הטלוויזיה הצרפתית חשפה כיצד יבחר השיר הצרפתי לאירוויזיון 2021. בנוסף, נבחר צוות השופטים שישתתף בבחירת השיר. מועד התחרות המקומית טרם נקבע. 

רשת הטלוויזיה הצרפתית חשפה פרטים חדשים על הליך הבחירה של השיר הצרפתי לאירוויזיון 2021. הקדם אירוויזיון הצרפתי, שנקרא "Eurovision France: C’est vous qui décidez", יחולק לשני שלבים:

בשלב הראשון יבוצעו כל המתמודדים את שירם. מתוכם יבחרו 7 שירים על ידי קהל הצופים שימשיכו לשלב הבא. צוות שופטים מיוחד יבחר שיר נוסף שימשיך לשלב הבא מבין חמשת השירים הנותרים. בשלב השני יתבקש קהל הצופים להצביע מחדש ל- 8 השירים. השיר הזוכה יקבע על ידי קהל הצופים (50%) וצוות שופטים (50%).
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

רשת הטלוויזיה חשפה את רשימת 10 השופטים, שם ניתן למצוא מספר שמות מוכרים:

  • אמיר (Amir) – זמר צרפתי-ישראלי, ייצג את צרפת באירוויזיון 2016 והגיע למקום ה- 6 בגמר הגדול.
  • מארי מרים (Marie Myriam) – זוכת אירוויזיון 1977.
  • דאנקן לורנס (Duncan Laurence) – זוכה אירוויזיון 2019.
  • נטשה סן-פייר (Natasha St-Pier) – ייצגה את צרפת באירוויזיון 2001 והגיע למקום ה- 4.
  • ז'אן פול גוטייה (Jean-Paul Gaultier) – מעצב אופנה צרפתי.

התאריך המדוייק בו תיערך התחרות עדיין לא ידוע משום שצרפת מתמודדת כעת עם תחלואה גבוהה של מגפת הקורונה. ברשת הטלוויזיה המקומית תכננו לערוך את הקדם אירוויזיון באולם גדול באחת הערים המרכזיות בצרפת, מחוץ לפריז, כדי להפיץ אהבה בעזרת השירים, אך כעת הוחלט לקיים את התחרות באחד מאולפני הטלוויזיה של רשת הטלוויזיה בפריז. לא ברור בשלב זה האם קהל יהיה נוכח באולם בשלב המגבלות שהוטלו על תושבי צרפת.
רשימת השירים המתמודדים:

לחצו על שם השיר להאזנה!

הצביעו לשיר שצריך לייצג את צרפת באירוויזיון 2021:

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את צרפת באירוויזיון 2021?

זו תהיה ההשתתפות ה- 64 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!