ב- 3 בינואר יחשפו שמותיהם של שלושת השירים אשר יתמודדו בגמר על הזכות לייצג את ישראל באירוויזיון 2021. כך חשף הבוקר תאגיד השידור הישראלי.

אמש הסתיים שלב ההצבעה הראשון, בו בחרו המאזינים הרבים את שני השירים הטובים ביותר מתוך 9 השירים שבחרה הוועדה עבור עדן אלנה לקראת אירוויזיון 2021. שני השירים שנבחרו על ידי קהל המאזינים ושיר אחד נוסף שנבחר על ידי הוועדה, סך הכל שלושה שירים, ייחשפו ב- 3 בינואר ויתמודדו זה נגד זה על הזכות לייצג את ישראל באירוויזיון הקרוב.
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

בימים הקרובים צפויים היוצרים של שלושת השירים הנבחרים להיכנס לאולפני ההקלטות יחד עם עדן אלנה ולהקליט את השירים מחדש בגרסה שמותאמת לזמרת הצעירה. הביצועים הסופיים אמור להיחשף ב- 18 בינואר אז יפתח שלב ההצבעה האחרון בו יבחרו המאזינים וצוות שופטים מיוחד את השיר אשר ייצג את ישראל באירוויזיון. ההצבעה תתקיים החל מה- 18 בינואר ועד ה- 24 בינואר. יום למחרת, ב- 25 בינואר, יוכרז השיר הזוכה במסגרת משדר "השיר שלנו לאירוויזיון 2021" בהנחייתה של לוסי איוב.
שמות השירים הם:

לחצו על שם השיר להאזנה!

ובינתיים, המשיכו להצביע לסקר הגדול שלנו – אילו שירים צריכים לעלות לשלב הבא?

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ישראל באירוויזיון?
זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!