עדן אלנה. צילום: אבי זייקנר (EuroMix)

הלילה בחצות תסתיים ההצבעה ל- 9 השירים אשר מתמודדים על הזכות לייצג את ישראל באירוויזיון 2021. שלושה שירים ימשיכו לשלב הבא. עוד לא הצבעתם? זו ההזדמנות האחרונה!

הערב בחצות יסתיים שלב ההצבעה ל- 9 השירים שאותם עשויה עדן אלנה לבצע על בימת תחרות האירוויזיון בחודש מאי 2021. מעל 200 שירים הוגשו לוועדה המיוחדת שהוקמה על ידי תאגיד השידור הישראלי, הוועדה בחרה 9 שירים, מתוכם קהל המאזינים יבחר שני שירים שימשיכו לשלב הבא ויצטרפו לשיר נוסף אשר תבחר הוועדה. שלושת השירים אשר יבחרו יוקלטו מחדש על ידי עדן אלנה ויועמדו להצבעה נוספת של קהל המאזינים והשופטים.
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

שמות השירים הם:

לחצו על שם השיר להאזנה!

לשירים ניתן להאזין גם באתר הרשמי של כאן, בו תוכלו לבחור את שני השירים המועדפים עליכם (לחצו כאן!). עוד לא הצבעתם? זו הזדמנות האחרונה לעשות זאת! ההצבעה לשירים בפלטפורמות הדיגיטליות של כאן נפתחה ב- 2 בדצמבר. כל גולש יכול לבחור פעם אחת בלבד שני שירים.
מידע הנוגע לזהות היוצרים אשר מתמודדים בתחרות אמור להיות חסוי, אך חשפנו בשבוע שעבר שמאחורי השיר "Shoulders" עומד לא אחר מאשר אחיה של נטע ברזילי – היוצר והמתופף זהר ברזילי. בתאגיד השידור התעקשו שלא לחשוף את היוצרים בשלב הזה כדי לא לתת עדיפות לשירים מסויימים בשל שמות יוצריהם.

בשבועות הקרובים תחל עדן אלנה בהקלטת השירים וצילום קליפים עבור שלושת השירים הנבחרים. שלב ההצבעה הבא יחל בתאריכים 18-24 בינואר. לאחר שכלול התוצאות הסופיות, יכריז התאגיד על השיר הזוכה במשדר החגיגי "השיר שלנו לאירוויזיון", שישודר בכאן 11 ב-25 בינואר 2021. במשדר החגיגי, שאותו תגיש לוסי איוב. במהלך המשדר ישודרו הקליפים הרשמיים בביצועה של עדן אלנה וישולבו בו קטעי וידאו המתעדים את תהליך העבודה על שלושת השירים שהעפילו לשלב הגמר, לצד יוצריהם. בתום המשדר נדע כולנו איזה שיר ייצג את ישראל באירוויזיון 2021 שייערך בחודש מאי ברוטרדם שבהולנד.

ובינתיים, המשיכו להצביע לסקר הגדול שלנו – אילו שירים צריכים לעלות לשלב הבא?

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ישראל באירוויזיון?
זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!