12 המתמודדים והשירים שיתמודדו בקדם אירוויזיון הצרפתי לקראת אירוויזיון 2021 נחשפו. קבלו את הרשימה המלאה ושיר אחד מתוכם להאזנה.

רשת הטלוויזיה הצרפתית הכריזה הבוקר על 12 המתמודדים שיתמודדו בקדם אירוויזיון הצרפתי " Eurovision France – C’est vous qui décidez!" שצפוי להתקיים בחודש ינואר. במקביל לרשימת המתמודדים נחשפה גם רשימת השירים.
עקבו אחרינו גם בדף האינסטגרם שלנו – את זה לא כדאי לכם לפספס!

רשימת השירים:

 1. LMK – Magique
 2. Ali – Paris Me Dit
 3. Casanova – Tutti
 4. Barbara Pravi – Voilà
 5. Cephaz – On A Mangé Le Soleil
 6. Amui – Maeva
 7. Andriamad – Alléluia
 8. Philippine – Bah Non
 9. Juliette Moraine – Pourvu Qu’on M’Aime
 10. 21 Juin Le Duo – Peux-Tu Me Dire?
 11. Terence James – Je T’Emmènerai Danser
 12. Poney X – Amour Fou

את השירים תחשוף רשת הטלוויזיה המקומית באופן הדרגתי, כאשר החל משבוע הבא ב- 16 בדצמבר ייחשף להאזנה שיר אחד בלבד מידי יום בסדרה טלוויזיונית שתקרא "Eurovision France – les finalists". כל פרק בסדרה יתמקד במתמודד אחד מתוך 12 המתמודדים.
ברברה פראבי

למרות שמועד החשיפה הרשמי של השירים הצפוי להתחיל בשבוע הבא, השיר "Voilá" של הזמרת והיוצרת ברברה פראבי (Barbara Pravi) כבר זמין ביוטיוב החל מה- 5 בנובמבר. פראבי לא זרה לעולם האירוויזיון. הזמרת הפריזאית בת ה- 27 הייתה שותפה ביצירתם של שני השירים הצרפתיים האחרונים שהשתתפו באירוויזיון הילדים (Junior Eurovision). כידוע, השיר הצרפתי שהתמודד השנה ונכתב על ידה, " J'imagine" בביצוע של ולנטינה (Valentina), אף זכה בתחרות במקום הראשון.
זו תהיה ההשתתפות ה- 64 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

  רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!