זהר ברזילי, אחיה של זוכת האירוויזיון נטע ברזילי, הוא בין יוצרי השיר "Shoulders" אשר מתמודד בהליך הבחירה של השיר הישראלי לאירוויזיון. זהר ברזילי ועדי רותם חתומים על השיר אשר נמצא בשלישיה הראשונה בסקרים.

זהר ברזילי, אחיה של נטע ברזילי אשר ראה את אירוויזיון 2018 מקרוב כאשר ליווה את אחותו ברגעי הזכייה, עשוי למצוא את עצמו בקרוב מאוד במעמד דומה. ברזילי ועדי רותם, אשר חברים יחדיו בטריו של קוקי לבנה, כתבו את השיר "Shoulders" שהוא בין המועמדים העיקריים לייצג את ישראל באירוויזיון 2021.
רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בעולם האירוויזיון?
זה בדיוק הזמן להתחיל לעקוב אחרינו גם באינסטגרם! לחצו כאן!

מידע הנוגע לזהות היוצרים אשר מתמודדים בתחרות אמור להיות חסוי. בתאגיד השידור התעקשו שלא לחשוף את היוצרים בשלב הזה כדי לא לתת עדיפות לשירים מסויימים בשל שמות יוצריהם. אך את הפרטים חשף בפנינו הגולש אבי כהן שמצא את הפרטים באתר אקו"ם בו ניתן למצוא מידע על יצירות אשר מוגנות בזכויות יוצרים. על פי האתר אקו"ם השיר נרשם ב- 6/12/2020, משך השיר הוא 2.59 ואותו מבצעת הזמרת מעיין בוכריס. לא ניתן למצוא בשלב זה באתר אקו"ם מידע על שיריה האחרים של עדן אלנהאשר מתמודדים השנה בתחרות.

אתם מוזמנים להאזין לאודישן של בוכריס לתכנית The Four ולראות שקולה זהה לקול שנשמע בדמו של "Shoulders" שפורסם על ידי תאגיד השידור הישראלי.
עדן אלנה. צילום: אבי זייקנר (EuroMix)

כזכור, בדיוק לפני שבוע נחשפו 9 השירים המועמדים לייצג את ישראל באירוויזיון 2021. בשלב זה ניתן להצביע לשירים עד יום ראשון בחצות, 13 בדצמבר 2020.  שלושת השירים הנבחרים אשר יעלו לשלב הבא יופקו מחדש, יקבלו עיבוד חדש, יוקלטו באולפן הקלטות על ידי עדן אלנה ולאחר מכן יצולם קליפ מושקע לכל אחד מן השירים הנבחרים. לאחר שנאזין לעדן אלנה מבצעת את השירים הטובים ביותר, נוכל להצביע לשיר הטוב ביותר שיוכרז במשדר חגיגי ב- 25 בינואר.

שמות השירים המתמודדים הם:

לחצו על שם השיר להאזנה!
לשירים ניתן להאזין באתר הרשמי של כאן, בו תוכלו לבחור את שני השירים המועדפים עליכם (לחצו כאן!). ההצבעה לשירים בפלטפורמות הדיגיטליות של כאן כבר נפתחה כעת והיא תינעל בלילה שבין יום ראשון לשני, 13 בדצמבר בחצות, בעוד פחות 4 ימים. כל גולש יכול לבחור פעם אחת בלבד שני שירים.

בשלב זה ניתן לסמן 4 שירים כמועמדים עיקריים לייצג את ישראל באירוויזיון. מדובר כאמור בשיר "Shoulders" יחד עם "Set Me Free", "Ue La La" ו- "Can't Stop a Hurricane".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ישראל באירוויזיון?

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!