עדן אלנה. צילום: אבי זייקנר (EuroMix)

עדן אלנה נרגשת: נחשפו 9 השירים הישראלים המתמודדים על הזכות להתמודד באירוויזיון 2021. עדן אלנה תבצע את אחד השירים, שיבחר על ידי המאזינים יחד עם צוות שופטים, בחודש מאי ברוטרדם.

לאחר שאמש פרסם תאגיד השידור הישראלי טיזר מסקרן הקשור לאירוויזיון, כעת חושף תאגיד השידור את השירים שמתמודדים על הכרטיס הישראלי לאירוויזיון 2021. עדן אלנה, נציגתנו המוכשרת לאירוויזיון, תבצע בחודש מאי את אחד השירים הבאים על בימת האירוויזיון. בכך הופכת ישראל למדינה השנייה אחרי אלבניה, מתוך 41 מדינות, ששיריה לאירוויזיון 2021 נחשפים.
לעדכונים נוספים ושליחת חדשות – היכנסו לעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלנו

שמות השירים הם:

לשירים ניתן להאזין באתר הרשמי של כאן, בו תוכלו לבחור את שני השירים המועדפים עליכם (לחצו כאן!). ההצבעה לשירים בפלטפורמות הדיגיטליות של כאן נפתחה כעת. כל גולש יכול לבחור פעם אחת בלבד שני שירים. ההצבעה תיסגר ביום ראשון, 13 בדצמבר בחצות, בעוד פחות משבועיים!
תשעת השירים נבחרו מתוך מעל 200 שירים שהוגשו לתאגיד כאן באופן אנונימי. את השירים בחרה וועדה מקצועית שהוקמה על ידי התאגיד והאזינה לכל השירים. 9 השירים העומדים לבחירת הקהל מתבססים על הסקיצות המקוריות שנשלחו על ידי היוצרים, בליווי גרפיקה ייחודית לכל שיר ובה מילות השירים. בשלב זה אין לחשוף מי היוצרים שעומדים מאחורי השירים.

לשלב הבא יעלו שני שירים מתוך בחירת הקהל, ואת השיר השלישי שיעלה לגמר תבחר הוועדה המקצועית. השירים בשלב זה לא מבוצעים על ידי עדן אלנה אך בשלב הבא, ככל הנראה, נזכה לשמוע את עדן אלנה מבצעת את השירים בגרסה חדשה ומותאמת עבורה. השלב הבא יחל בתאריכים 18-24 בינואר.
לאחר שכלול התוצאות, יכריז התאגיד על השיר הזוכה במשדר החגיגי "השיר שלנו לאירוויזיון", שישודר בכאן 11 ב-25 בינואר 2021. במשדר החגיגי, שאותו תגיש לוסי איוב, ישודרו הקליפים הרשמיים בביצועה של עדן אלנה וישולבו בו קטעי וידאו המתעדים את תהליך העבודה על שלושת השירים שהעפילו לשלב הגמר, לצד יוצריהם. בתום המשדר נדע כולנו איזה שיר ייצג את ישראל באירוויזיון 2021 שייערך בחודש מאי ברוטרדם שבהולנד.

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ישראל באירוויזיון?

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!