האזינו: טום לב (Tom Leeb) יבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר “The Best in Me”. הזמר ייצג את צרפת באירוויזיון לאחר שנבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה של צרפת.


 

טום לב (Tom Leeb) יבצע על בימת אירוויזיון 2020 את השיר "The Best In Me". הזמר ייצג את צרפת באירוויזיון לאחר שנבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה הצרפתית. השיר נכתב בעזרת שיתוף פעולה יוצא דופן בין מספר זמרים ויוצרים המוכרים מאוד לבימת האירוויזיון: תומאס ג'יסון (Thomas G:son), פטר בוסטרום (Peter Boström), ג'ון לונדביק (John Lundvik), עמיר חדד (Amir Haddad), ליאה איוון (Léa Ivanne) וטום לב. הזמר יבצע את השיר בגמר הגדול שייערך ב- 16 במאי מאחר וצרפת היא בין 5 המתמודדות אשר משתתפות אוטומטית בגמר.
ראשית, בחרה רשת הטלוויזיה הצרפתית את השיר מבין אלפי שירים שהתקבלו ונכתבו על ידי צרפתים ומלחינים בינלאומיים. חברי הועדה אשר בחרו בשירים עשו זאת 'בצורה עיוורת' בלי לדעת מי הם הזמרים או המלחינים. לאחר שהשיר נבחר, השיר הוקלט על ידי מספר זמרים פוטנציאליים והוחלט כי קולו של טום הוא המתאים ביותר. ראש המלשחת הצרפתית לאירוויזיון מספרת שחברי הועדה אהבו את השיר משמיעה ראשונה.
כותבי השיר

תומאס ג'יסון (Thomas G:son) הוא מלחין ומפיק מוסיקלי שוודי, בן 51, שכתב עד כה 15 שירים לתחרות האירוויזיון ל- 7 מדינות שונות כמו קפריסין, דנמרק, גאורגיה, מלטה, נורווגיה, ספרד, שוודיה וכעט גם צרפת. ג'יסון כתב גם את השיר הזוכה באירוויזיון 2012 "Euphoria" שבוצע על ידי לורין (Loreen).

פטר בוסטרום (Peter Boström) הוא מלחין ומפיק מוסיקלי שוודי, בן 50, כתב עד כה חמישה שירים לאירוויזיון עבור שוודיה, נורווגיה, ספרד וכעת גם לצרפת. שותף גם כן בכתיבת השיר הזוכה באירוויזיון 2012 – "Euphoria".

© Eurovision.tv

ג'ון לונדביק (John Lundvik) הוא זמר ויוצר שוודי ממוצא בריטי אשר ייצג את שוודיה באירוויזיון 2019 עם השיר "Too Late For Love" עימוב זכה במקום החמישי. באותה שנה היה שותף בכתיבת השיר הבריטי לאירוויזיון "Bigger Than Us" שסיים במקום האחרון בתחרות.

עמיר חדד (Amir Haddad) הוא זמר צרפתי-ישראלי, השתתף ב"כוכב נולד" בישראל ב- 2006, התמודד בגמר The Voice בצרפת ב- 2011, יצג את צרפת באירוויזיון 2016 עם השיר "J'ai cherché" אשר הגיע למקום ה- 6 והיה שותף לכתיבתו.
טום לב (Tom Leeb)

טום לב, זמר ושחקן בן 30 מפריז, הוא בנו של הקומיקאי והשחקן הצרפתי הידוע מישל לב (Michel Leeb). טום הספיק להשתתף בעשרות סרטים ואף לשחרר את אלבום הבכורה אשר נקרא "Recollection" ב- 2019. בשנה שעברה פתח הזמר את הופעותיהם של טום ג'ונס וסטינג בפריז. לב נחשב לאישיות פופולרית מאוד בצרפת ושר בעיקר בשפה האנגלית.

טום לב נבחר בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה הצרפתית, לאחר שבשנתיים האחרונות נבחר הנציג בעזרת קדם האירוויזיון אשר נקרא Destination Eurovision. צרפת בחרה את נציגיה לאירוויזיון בבחירה פנימית החל משנת 2008 ועד 2017. בשנים האלה הגיעה צרפת לרוב למחצית השניה של טבלת התוצאות באירוויזיון. יוצאים מן הכלל הם פטריסיה קאס (Patricia Kaas) אשר זכתה במקום ה- 8 בשנת 2009 ועמיר (Amir) אשר זכה במקום ה- 6 בשנת 2016.

מאז חזרתה של צרפת לשיטת קדם האירוויזיון ב- 2018 קיבלה המדינה את המקום ה- 13 והמקום ה- 16. תוצאות סבירות ביחס להיסטוריה העגומה של צרפת בתחרות בשני העשורים האחרונים..

זו תהיה ההשתתפות ה- 64 של צרפת באירוויזיון אשר השתתפה בכל האירוויזיונים מאז 1956, פרט לשנים 1974 ו- 1982. צרפת זכתה 5 פעמים במקום הראשון, אך הזכייה האחרונה של המדינה הייתה בשנת 1977.


 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם מגנטים בנהריה? צוות צילום מוכשר ואדיב! רק ב- LaVie Photography!