ברוסיה מדווחים על חמישה מועמדים עיקריים אשר עשויים לייצג את רוסיה באירוויזיון 2020. בין המועמדים נציגת רוסיה באירוויזיון 2015 – פולינה גאגרינה והזמר אלכסנדר פניוטוב.

[fblike][addtoany]

 

רשתות התקשורת ברוסיה מדווחות כי רשת הטלוויזיה הרוסית צימצה את רשימת המועמדים אשר עשויים לייצג את רוסיה באירוויזיון לחמישה, זאת לאחר שבחודש נובמבר הכריזו ברוסיה כי הנציג והשיר ייבחרו בבחירה פנימית. לאחר שיוחלט מיהו המועמד המוביל, תפנה רשת הטלוויזיה (ORT) אל המועמד עם ההצעה לייצג את רוסיה באירוויזיון 2020.
הרשימה כוללת את:

  • זמרת הפופ פולינה גאגארינה (Polina Gagarina / Полина Гагарина) אשר ייצגה את רוסיה באירוויזיון 2015 וזכתה במקום השלישי עם השיר "A Million Voices".
  • זמר הפופ-אופרה מקזחסטן דימאש קודיאברגן (Dimash Kudaibergen / Димаш Кудайберген) אשר ידוע מאוד ברוסיה ובסין.
  • הזמר האוקראיני אלכסנדר פניוטוב (Aleksandr Panayotov / Александр Панайотов) הוא זמר פופ ידוע מאוד ברוסיה. ניסה לייצג את רוסיה ואוקראינה בין השנים 2005-2009.
  • הרכב הרייב הרוסי Little Big אשר הספיק לשחרר עשרות שירים מאז הוקם ב- 2013.
  • זמרת האלקטרו-פופ Zivert אשר התפרסמה בשנת 2017.
לפי הפרסומים, המועמד המוביל הוא אלכסנדר פניוטוב, אך מנהלו גריגורי לפס (Grigory Leps / Григорий Лепс) מכחיש את הידיעות וטוען כי לא סוכם דבר בין הצדדים.

כזכור, גם בשנה גברו השמועות בתחילת חודש פברואר על כך שסרגיי לזרב (Sergey Lazarev) ייצג את רוסיה באירוויזיון, למרות הכחשות גורפות מצידו של הזמר. לבסוף השמועות התבררו כנכונות. רשת הטלוויזיה הרוסית צפויה לחשוף את הנציג הרוסי לקראת סוף חודש פברואר.
בחודשים האחרונים הצהיר זוכה האירוויזיון, דימה בילאן (Dima Bilan), כי ישמח לחזור לייצג את רוסיה בתחרות. בראיון שקיים בילאן בחודש שעבר אף ציין כי השיטה הנכונה לבחור את השיר הרוסי לאירוויזיון, לדעתו, היא בעזרת קדם אירוויזיון.

זו תהיה ההשתתפות ה- 23 של רוסיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2008 עם השיר "Believe" בביצוע של דימה בילאן (Dima Bilan).

 

[fblike][addtoany]

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: אם אתם מחפשים מגנטים לאירועים בצפון אז יש לנו את ההצעה המושלמת בשבילכם!