האם בקרוב נראה את ג'סטין ביבר, טיילור סוויפט או בילי אייליש מתמודדים באירוויזיון מול נציגי ישראל? באיגוד השידור האירופי אומרים כי הדרך עוד ארוכה אבל הדבר עשוי לקרות.

[fblike]

 

ארצות הברית מתכוונת לערוך בשנת 2021 תחרות שירים, בסגנון האירוויזיון, בין מדינותיה השונות. איגוד השידור האירופי יחד עם המפיק השוודי כריסטר ביורקמן (Christer Björkman) עמלים על פיתוח הגרסה האמריקאית אשר בשלב זה נקראת "American Song Contest".הרעיון העיקרי של התחרות, בדומה לאירוויזיון, הוא תחרות בין מדינותיה השונות של ארה"ב, כאשר התחרות משלבת זמרים חדשים וידועים אשר מבצעים שירים מקוריים. בשלב זה לא נמצא עדיין גוף משדר אך חברת ההפקה צפויה להיות Brain Academy.השבוע התקיים בהולנד כנס של איגוד השידור האירופי, אשר בו נכח מפקח האירוויזיון – מר יון אולה סאנד (Jon Ola Sand), ובין לבין הספיק להתראיין לרשתות התקשורת בהולנד. במהלך אחד הראיונות ציין כי השתתפותה של ארה"ב באירוויזיון אפשרית אך ראשית הם ירצו לראות כיצד תצליח הגרסה האמריקאית לתחרות.

סאנד הדגיש כי בכל מקרה, השתתפותה של ארה"ב באירוויזיון לא תתקיים בזמנו כמפקח התחרות, מאחר והוא צפוי לסיים את תפקידו לאחר האירוויזיון הקרוב ברוטרדם.מה דעתכם, האם ארה"ב צריכה להשתלב בתחרות האירוויזיון בדומה לאוסטרליה?

This poll is no longer accepting votes

האם ארה"ב צריכה להשתלב באירוויזיון?

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!