פורסמה רשימת המתמודדים הסופיים אשר יתמודדו בגמר ה- Supernova ב- 8 בפברואר. בין המתמודדים: סמנתה טינה (Samanta Tīna) ואדגרס קריליס (Edgars Kreilis).

[fblike]

 

רשת הטלוויזיה הלטבית, LTV, חשפה את תשעת המתמודדים אשר נבחרו להתמודד בקדם האירוויזיון הלטבי – Supernova 2020. בין המתמודדים ניתן למצוא את סמנתה טינה (Samanta Tīna) ואדגרס קריליס (Edgars Kreilis). באופן מפתיע, דווקא המתמודד הותיק מרקוס ריבה (Markus Riva) והפייבוריטית לזכייה ב- 2018, מדארה (Madara), לא הצליחו להכנס לגמר.

רשימת המתמודדים:

לחצו על שם השיר להאזנה!

This poll is no longer accepting votes

לטביה 2020: מהו השיר הטוב ביותר?

זמרים מוכרים

בין המתחרים השנה ישנם גם מספר זמרים מוכרים:
אדגרס קריליס (Edgars Kreilis) משתתף בפעם השלישית ברציפות בתחרות. המקום הגבוה ביותר אליו הגיע הזמר הוא המקום השישי ב- 2018 וב- 2019.
סמנתה טינה (Samanta Tīna) ניסתה את מזלה חמש פעמים, כאשר ב- 2012, 2013, הגיעה למקום השני ב- 2014 הגיעה למקום השלישי. בשנה שעברה התמודדה עם השיר "Cutting the Wire" ודורגה במקום השביעי.
קטרינה דימנטה (Katrīna Dimanta) השתתפה באירוויזיון 2014 כאשר ייצגה את לטביה עם להקת Aarzemnieki אשר ביצעה את “Cake to Bake”.

 

בשבוע שעבר חשפה רשת הטלוויזיה הלטבית את רשימת המתמודדים אשר הגיעו לאודישנים עבור ה- Supernova השנה. תשעת מתמודדי הגמר נבחרו על ידי צוות שופטים בינלאומיים, אשר כללו מומחים מתעשיית המוסיקה והתקשורת, בנוסף למפיקי התחרות.

השנה, לעומת שנים קודמות, לא יערכו חצאי גמר אלא גמר אחד בלבד בו יבחר הנציג הלטבי. הגמר יערך ב- 8 בפברואר.

 

זו תיהיה ההשתתפות ה- 21 של לטביה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום הראשון ב- 2002 שהושג על ידי מארי אן (Marie N) עם השיר "I Wanna". לטביה הייתה הבטחה גדולה מאוד באירוויזיון בשנותיה הראשונות. השתתפותה הראשונה הייתה בשנת 2000 אז זכתה במקום ה- 3. שנתיים לאחר מכן כבר זכתה במקום הראשון. למרות זאת, ב- 11 השנים האחרונות הצליחה המדינה לעלות לגמר רק פעמיים.

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!