הערב שודר הפרק העשירי של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. שני מתמודדים נוספים עברו את האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: אלדד כהן ולהקת 'התבלינים'.

[fblike]

 

הערב שודר הפרק העשירי של 'הכוכב הבא 2020'. בפרק העשירי צפינו בשלושה אודישנים, כאשר אלדד כהן עבר את 70 אחוזי ההצבעה ואילו להקת 'התבלינים' קיבלה SAVE מהמנחים ולכן עברו לשלב הבא.המתמודדים אשר עברו לשלב הבא:

להקת 'התבלינים'

להקת "התבלינים", להקת רוק אשר הוקמה באילת ב- 2002 והוציאו מספר שירים לרדיו בישראל, החליטו להגיע בהרכב מצומצם ל'כוכב הבא 2020' – שחר נהרי וליאור לוי. השניים בחרו לשיר את שירם "נמאס לי ממך" אשר הצליח מאוד ברדיו. ההרכב הביא לבמה רוקנרול של שנות ה- 90 וזכו ב- 59% הצבעה. אדום מאמדורסקי. ההרכב קיבל מהמנחים SAVE.

אלדד כהן

אלדד כהן, בן 31 מנתיבות, מדריך נוער בסיכון. הזמר החליט לתת ביצוע מיוחד ומרגש לשירה של קרן פלס "כלום לא טעים". הזמר נתן ביצוע בלתי נשכח לשיר שהוא יחסית לא מוכר. 78% הצבעה וכחולים מכל השופטים. נראה כי דווקא הקהל לא ממש התחבר.המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • נועה פרג', בת 20 מבאר שבע, זמרת אירועים אשר בחרה לשיר את "Without You" (במקור של Mariah Carey). קיבלה 66% הצבעה.

 

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים העשירי?

 

פרק האודישנים הבא ישודר ביום שני, 9 בדצמבר, בשעה 21.15 בערוץ קשת (12).

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]