הערב שודר הפרק השביעי של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. שני מתמודדים נוספים עברו את האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: דניאל בן חיים ואור אדי.

 

הערב שודר הפרק השביעי של 'הכוכב הבא 2020'. בפרק השביעי צפינו בשלושה אודישנים סך הכל, כאשר שניים מהמתמודדים עברו את 70 אחוזי ההצבעה ובעקבות זאת צלחו את האודישן הראשון. המתמודדים אשר ממשיכים לשלב הבא הם דניאל בן חיים ואור אדי.המתמודדים אשר עברו לשלב הבא:

דניאל בן חיים

דניאל בן חיים, בן 32 ממגדל העמק, בוגר 'כוכב נולד 5' בו התמודדו גם חן אהרוני ובועז מעודה. הזמר בחר לבצע את "ואם תבואי אליי" (במקור של עידן רייכל). דניאל בן חיים כובש את המסך ומבצע את השיר בצורה יוצאת מהכלל. ביצוע מדוייק ומרגש… האם השנה סוף סוף ישראל תשלח שיר ים-תיכוני לאירוויזיון? 81% הצבעה.אור אדי

אור אדי, בת 25 מחיפה, זמרת פופ ים-תיכוני אשר הייתה חברה בעבר בצמד 'קייט ואור' אשר הוציא מספר שירים אשר הפכו ויראליים ברחבי הרשת. אור בחרה לשיר את השיר "ברצלונה" (במקור של משה פרץ ודנה לפידות). באופן אישי לא התחברתי. היו העונה, ובודאי בעונות קודמות, זמרות ים-תיכוניות הרבה יותר טובות מאור. 77% הצבעה כאשר כל השופטים הצביעו כחול. נראה שדווקא הקהל פחות התחבר ובצדק.

 

המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • קים קייט רוז – "Addicted To You" (במקור של Avicii). קיבלה 49% הצבעה.

 

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השביעי?

 

פרק האודישנים הבא ישודר ביום רביעי, 4 דצמבר, בשעה 21.15 בערוץ קשת (12).

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.