האזינו: אסטוניה היא המדינה הראשונה אשר מפרסמת את שירי קדם האירוויזיון אשר יתמודדו השנה. לפניכם 24 השירים אשר יתמודדו ב- Eesti Laul 2020 להאזנה.

[fblike]

 

רשת הטלוויזיה האסטונית, ERR, חשפה להאזנה את 24 השירים אשר יתמודדו בקדם האירוויזיון האסטוני הידוע בשם Eesti Laul 2020. אסטוניה היא המדינה הראשונהאשר חושפת את שירי קדם האירוויזיון. שימו לב: אחד מהשירים הבאים ישתתף באירוויזיון! להאזנה לשירים הקליקו על שם השיר.

חצי גמר ראשון

. אמן שיר ניקוד מקום
Anett x Fredi Write About Me
Egert Milder Georgia (On My Mind)
INGA Right Time
Jennifer Cohen Ping Pong
Kruuv Leelo
Laura Break Me
Little Mess Without a Reason
Rasmus Rändvee Young
Renate Videomäng
Revals Kirjutan romaani
Stefan By My Side
Synne Valtri feat. Väliharf Majakad

מה השיר הטוב ביותר מתוך חצי הגמר הראשון של ה- Eesti Laul?
חצי גמר שני

. אמן שיר ניקוד מקום
German & Violina Heart Winder
Inger Only Dream
Jaagup Tuisk Beautiful Lie
Janet Hingelind
Mariliis Jõgeva Unistustes
Merilin Mälk Miljon sammu
SHIRA Out in Space
Traffic Üks kord veel
Uku Suviste What Love Is
Uudo Sepp I'm Sorry. I Messed Up
Viinerid Kapa Kohi-LA
Ziggy Wild Lean on Me

מה השיר הטוב ביותר מתוך חצי הגמר השני של ה- Eesti Laul?
מתמודדים חוזרים:

 • בין הזמרים המתמודדים ניתן למצוא את הזמרת לאורה (Laura) אשר עמדה על בימת האירוויזיון כבר פעמיים: ב- 2005 כחלק מלהקת Suntribe וב- 2017 יחד עם הזמר קויט טומה (Koit Toome). בשתי הפעמים לא הצליחה הזמרת לעלות לגמר האירוויזיון. הזמרת השתתפה גם בקדמי האירוויזיון של אסטוניה בשנים 2007, 2009 ו- 2016.
 • להקת Traffic ניסתה את מזלה בקדם האירוויזיון האסטוני ב- 2009 (מקום 2), 2012 (מקום 10) ו- 2014 (מקום 3). השנה תבצע שיר שנכתב על ידי נציג אסטוניה באירוויזיון 2019, ויקטור קרון (Victor Crone), ונציג אסטוניה לאירוויזיון 2015 – סטיג רסטה (Stig Rästa). רסטה כתב גם את השיר האסטוני לאירוויזיון 2019 – "Storm".
 • הזמר סטפאן (Stefan) זכה כבר פעמיים במקום השלישי בקדם האירוויזיון האסטוני. ב- 2017 כחלק מהרכב Vajé אשר ביצע את השיר "Laura Walk With Me” ובשנת 2019 כסולן עם השיר "Without You".
 • אוקו סוביסטה (Uku Suviste) התמודד בחצי הגמר הראשון של ה- Eesti Laul לשנת 2017, אך לא הצליח לעלות לגמר עם השיר “Supernatural”. בשנה שעברה התמודד עם השיר "Pretty Little Liar" והצליח לזכות במקום השני בגמר האסטוני. חשוב לציין כי את השיר של סוביסטה נכתב על ידי שרון וון (Sharon Vaughn) אשר התמודדה באירוויזיון ככותבת של השירים "Scream" (רוסיה 2019) ו- "Waterline" (אירלנד 2012).
 • רסמוס ראנדבי (Rasmus Rändvee) התמודד לראשונה בקדם האירוויזיון האסטוני ב- 2013 יחד עם להקת Facelift Deer, אז זכה במקום ה- 6 בגמר. ב- 2017 חזר כסולן עם השיר "This Love" אשר זכה במקום ה- 3.
 • להקת Kruuv התמודדה ב- Eesti Laul 2015 אז זכתה במקום ה- 6 עם השיר "Tiiu talu tütreke".
 • הסולנית של להקת Ziggy Wild היא הזמרת לאורה פריץ (Laura Prits) אשר התמודדה ב- Eesti Laul 2017 עם השיר “Hey Kiddo”. שם זכתה במקום ה- 6 בחצי הגמר.
 • מאריליס יוגבה (Mariliis Jõgeva) התמודדה ב- 2015 תחת השם Mari עם השיר "Kolm päeva tagasi" אשר הגיע רק למקום ה- 9 בחצי הגמר השני.
 • אינגה טיסלאר (Inga Tislar) התמודדה ב- 2019 יחד עם ההרכב Lumevärv. הם הגיעו למקום ה- 5 בגמר ה- Eesti Laul עם השיר "Milline päev".
 • אינגר פרידולין (Inger Fridolin) התמודדה ב- Eesti Laul 2019 עם השיר "Coming Home", שם זכתה במקום ה- 6.
 • סינה ואלטרי (Synne Valtri) התמודדה ב- Eesti Laul 2019 עם השיר "I’ll Do It My Way", אז זכתה במקום ה- 11 בגמר.
 • אנט קולבין (Annet Kulbin) התמודדה בחצי הגמר השני של Eesti Laul 2016, שם זכתה במקום ה- 9 של חצי הגמר עם השיר "Strong".
 • ג'ניפר כהן (Jennifer Cohen) התמודדה ב- Eesti Laul 2019 עם השיר "Little Baby El" אשר לא הצליח לעלות לגמר התחרות.
 • את השיר של German & Violina כתב המלחין טימו ונדט (Timo Vendt) אשר כתב והפיק את שירי האירוויזיון "La Forza" (אסטוניה 2018) ו- "Et Uus Saaks Alguse" (אסטוניה 2013).
 • השיר של מרילין מאלק (Merilin Mälk) נכתב על ידי יאנה האלאס (Jana Hallas) אשר כתבה את מילותיהם של שירי האירוויזיון "Once In A Lifetime" (אסטוניה 2000) ו- "Runaway" (אסטוניה 2002).
זו תהיה ההשתתפות ה- 26 של אסטוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2001 בזכות השיר "Everybody" בביצוע של Tanel Padar, Dave Benton & 2XL.

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!