הערב שודר הפרק השלישי של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. שני מתמודדים נוספים עברו את האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: דנה לפידות ועידו קולטון.

[fblike]

 

הערב שודר הפרק השלישי של 'הכוכב הבא 2020'. בפרק השלישי צפינו בשלושה אודישנים סך הכל, כאשר שני מתמודדים עברו את 70 אחוזי ההצבעה ובעקבות זאת צלחו את האודישן הראשון והמשיכו לשלב הבא: דנה לפידות ועידו קולטון. ה"מעושרת" ניקול ראידמן ביצע הערב בתכנית הופעת אורח כאשר הגיע לתמוך בחברתה דנה לפידות. ראידמן צפויה לחזור בהמשך העונה לבצע את אחד משיריה החדשים.המתמודדים אשר עברו לשלב הבא:

עידו קולטון

עידו קולטון, בן 25 מחולון, סיים בזמן האחרון בלימודי משחק. הזמר ביצע את השיר "Rise Up" (במקור של Andra Day) בצורה מדוייקת ומרגשת. שירה וירטואוזית ומרשימה ביותר. עידן קולטון זכה ב- 72% הצבעה (אסף אמדורסקי הצביע אדום).

דנה לפידות


דנה לפידות, בת 36, זמרת ויוצרת, אשר כבשה את תחנות הרדיו ב- 2008 עם השיר "משוגעת". בשנים האחרונות כתבה שירים מצליחים רבם כמו "יש לך" של שלומי שבת ו"מנגינה" של עדן בן זקן. הזמרת הגדולה בחרה לשיר את השיר "All By Myself" (במקור של זוכת האירוויזיון – Céline Dion). הקול הנעים והמלטף של לפידות יחד עם העוצמה שיוצאת לזמרת מהקרביים הצליחו להשיג עבורה 88% הצבעה (אמדורסקי שוב הצביע אדום). הביצוע של דנה לפידות היה בלתי נשכח.המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • רם נעים – "תפסת לי מקום" (במקור של בניה ברבי). 40% הצבעה.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השלישי?

פרק האודישנים הבא ישודר ביום ראשון, 24 בנובמבר, בשעה 21.15 בערוץ קשת (12).

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]