מחר (יום שישי) בשעה 12:58 תחשף העיר המארחת של אירוויזיון 2020 בהולנד. האם זו תיהיה מאסטריכט או רוטרדם? כל הפרטים הידועים לנו נכון לרגע זה…

[fblike]

איגוד השידור האירופי (EBU) מתכונן יחד עם רשתות הטלוויזיה ההולנדיות – NPO, AVROTROS ו- NOS לקראת משדר החשיפה אשר יחשוף את העיר אשר תארח את אירוויזיון 2020 בהולנד. המשדר ייערך מחר (יום שישי) בשעה 12:58 (שעון ישראל) וניתן יהיה לצפות בו, ככל הנראה, דרך דף היוטיוב הרשמי של האירוויזיון.
כזכור, שתי ערים הגיעו לשלבים הסופיים של המכרז על העיר המארחת – רוטרדם ומאסטריכט:

רוטרדם היא העיר השניה בגדולה בהולנד. האולם אשר צפוי לארח את התחרות במידה ורוטרדם תזכה הוא ה- Ahoy Rotterdam אשר מכיל כ- 16,000 מקומות. האולם אירח בעבר את אירוויזיון הילדים בשנת 2007, בנוסך לאירועים בינלאומיים נוספים כמו טקס פרסי ה- MTV לשנת 1997 ו- 2016.
מאסטריכט היא בירת מחוז לימבורג בדרום הולנד, יושבת על הגבול בין הולנד, בלגיה וגרמניה. מרכז התערוכות והקונגרסים של מאסטריכט (MECC Maastricht) צפוי להכיל כ- 20,000 צופים במהלך השידור החי של התחרות. מאסטריכט נחשבת לעיר מתויירת מאוד ולא צפויה בעיה של מלונות באזור.

יותר מ- 74% מגולשי האתר העדיפו שהעיר אשר תארח את אירוויזיון 2020 תיהיה רוטרדם. רק 15% מכלל הגולשים סברו שמאסטריכט היא העיר המתאימה. כבר ב- 16 ביולי החליטו בהולנד כי אירוויזיון 2020 ייערך במאסטריכט או רוטרדם, לאחר שהערים אוטרכט, ארנהם ודן בוס ירדו מהפרק.

This poll is no longer accepting votes

סקר: מי לדעתך צריך לארח את אירוויזיון 2020?

ספקולציות רבות המרמזות על כך שרוטרדם היא העיר הנבחרת נפוצו ברשת בחודש האחרון. לפני כחודש נראה שרשת הטלוויזיה ההולנדית, AVROTROS, חשפה בטעות כי העיר העיר הנבחרת היא רוטרדם. בנוסף, גם אתמול בערב עלה בעמוד הרשמי של אתר האירוויזיון Eurovision.tv עמוד שבו מוצגת רוטרדם כעיר אשר נבחרה לארח את התחרות. איגוד השידור האירופי מסר בתגובה כי הועלו שני עמודים אשר נחשפו בטעות לקהל הגולשים, האחד נושא את שמה של רוטרדם והשני את שמה של מאסטריכט, כהכנה לקראת החשיפה הגדולה אשר תיערך מחר.

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!