רגע לפני הגמר הגדול, השיר "Arcade" בביצוע של דאנקן לורנס ההולנדי ממשיך לשמור על המקום הראשון בטבלאות ההימורים. השיר "Zero Gravity" של קייט מילר-היידקה במקום השני. ישראל עם "Home" רק במקום ה- 24.


מחר בערב יתקיים הגמר הגדול של תחרות האירוויזיון לשנת 2019 וכבר כעת ניתן להכריז על השיר ההולנדי "Arcade" כזוכה של טבלאות ההימורים אם לא של התחרות כולה. השיר ההולנדי הוביל את טבלאות ההימורים מרגע בחירתו ולא נטש את הפסגה לרגע. האם דאנקן לורנס יניף את גם את גביע האירוויזיון? זאת נדע רק ביום גמר התחרות אשר יחל מחר בשעה 22:00.
אוסטרליה בהימורים

רגע לפני תחילת החזרות, אוסטרליה עמדה במקום ה- 14 בטבלאות ההימורים השונות. עם סיום החזרה הראשונה טיפסה אוסטרליה אל המקום ה- 12, אך כעת המדינה הרחוקה כבר ממוקמת גבוה במקום השני ומאיימת על זכייתה של הולנד. הופעתה הבלתי נשכחת והביצוע הקולי המרשים של קייט מילר-היידקה, יחד עם מיקום מעולה בסדר השירים, עשויים להפוך לראשונה את המדינה הרחוקה לזוכת אירוויזיון.
שוודיה בהימורים

האם זו תיהיה הזכייה השביעית של המדינה הנורדית אשר כבר הספיקה לזכות פעמיים בעשור האחרון? לפי טבלאות ההימורים יש סיכוי לא רע שזה יקרה. שוודיה ממוקמת במקום השלישי לאחר שג'ון לונדביק הרשים את קהל הצופים והשופטים בחצר הגמר השני.

ישראל בהימורים

ישראל אמנם עדיין לא ביצעה את השיר בשידור חי מול קהל הצופים, אך את הביצוע המלא של השיר על בימת התחרות כבר ניתן היה למצוא באינטרנט אך הביצוע כנראה לא הרשים את המהמרים השונים. ישראל מדורגת כרגע במקום ה- 24 מתוך 26 מדינות בלבד. כאשר אחריה רק סאן מרינו גרמניה במקום האחרון. האם קובי יצליח להרשים את צוות השופטים וקהל המצביעים? נחזיק לו אצבעות!

עוד ראויים לציון

שוויץ חוזרת אל המקום ה- 4, שם עמדה לפני תחילת החזרות. עם תחילתן של החזרות ירד לוקה האני אל המקום ה- 6. איטליה במקום ה- 5, אזרבייג'אן במקום ה- 6 ורוסיה רק במקום ה- 7. צרפת שהצליחה לאחר החזרה הראשונה להתברג במקום ה- 5 בטבלאות ההימורים חזרה בחזרה אל המקום ה- 9.
טבלת ההימורים המלאה:

eurovisionworld.com

 

 

 


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

פרסומת: מחפשים צלם מגנטים באזור הצפון? הכנסו!