נציגת אסטוניה באירוויזיון 2002, אנה סהליין (Anna Sahlene) השוודית, תשמש כזמרת ליווי של הזמר הבריטי מייקל רייס (Michael Rice).

הבוקר חשף הזמר הבריטי, מייקל רייס (Michael Rice), את חמשת זמרי הליווי אשר ילוו אותו על בימת האירוויזיון בתל אביב:
אנה סהליין (Anna Sahlene) – זמרת שוודית, נציגת אסטוניה באירוויזיון 2002
מלאני ווהב (Melanie Wehbe) – זמרת שוודית, בין כותבי השיר הדני אשר יתמודד השנה, "Love Is Forever"
לינדה פריטצ'ארד (Linda Pritchard) – זמרת שוודית, התמודדה במלודיפסטיבלן לשנת 2006, 2008, 2010 ו- 2011.
דסטה זיון ווילסון (Desta Zion Wilson) – זמר וגיטריסט מברמודה
צ'ין סיימון (Chin Simon) – זמרת וכותבת שירים
 

 

הזמרת כבר שימשה כזמרת ליווי באירוויזיון בישראל, ממש לפני 20 שנה, כאשר ליוותה את הזמרת שרלוט פרלי (Charlotte Perrelli) בביצוע השיר הזוכה "Take Me To Your Heaven" בירושלים. בנוסף, ליוותה את הזמרת האוסטרלית דאמי אים (Dami Im) אשר זכתה במקום השני באירוויזיון 2016.

רייס התמודד בעבר בעונה ה- 11 של ה- X Factor הבריטי (2014). בנוסף, זכה במקום הראשון בתכנית הריאליטי "All Together Now" של ה- BBC. הזמר ייצג את בריטניה בגמר אירוויזיון 2019.

 

לבריטניה היסטוריה ארוכה מאוד עם התחרות. ההשתתפות הראשונה הייתה כבר ב- 1957, והשנה זו תהיה ההשתתפות ה- 62 של בריטניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא כמובן המקום הראשון בו זכו 5 פעמים. הזכייה האחרונה הייתה בשנת 1997.

 
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!