צילומי הגלויות לאירוויזיון יחלו בשבועות הקרובים. הקונספט הנבחר הוא "רוקדים את ישראל" ובו ישתתפו רקדנים שונים כגון: אנה ארונוב, דנה פרידר, להקת בת "שבע" ועוד. את הצילומים יערכו עובדי טלוויזיה מחו"ל בשל מחלוקות עם ארגון אק"ט.

בשעה האחרונה הודיע תאגיד השידור "כאן" כי צילומי הגלויות לאירוויזיון יחלו בשבועות הקרובים. כל המבצעים מהמדינות המשתתפות בתחרות האירוויזיון יגיעו לישראל בשבועות הקרובים כדי לצלם את הגלויות המוקרנות במהלך האירוויזיון לפני כל ביצוע של שיר במהלך התחרות. כל קליפ באורך 40-60 שניות. הקונספט אשר נבחר ללוות את הגלויות הוא "רוקדים את ישראל". המטרה העיקרית היא לחבר בין משתתפי התחרות לנופיה היפים וההיסטוריים של מדינת ישראל בצלילם ובתנועה.

את הצילומים יובילו רקדנים שונים כגון: אנה ארונוב, סטפן, דנה פרידר, עידן שרעבי, אור כחלון, רונה לי שמעון, להקת "בת שבע", הבלט הישראלי ונבחרת השחייה האמנותית. הרקדנים ירקדו בסגנונות שונים – מהיפ הופ ופארקור ועד למחול מודרני ובלט. נציגי המדינות המשתתפות יצטרפו בכל גלויה אל הריקוד אשר יובילו הרקדנים השונים בכל פעם בנוף ישראלי שונה.

הבמאית האחראית על הגלויות תהיה קרן חוכמה, אשר ביימה את הקליפ של נטע ברזילי "Toy". הגלויות יופקו על-ידי חברת הפקות של גוסטבו ויבוימו על-ידי מיטב במאי הפרסומות בארץ.

מהמפיקה הראשית של האירוויזיון, זיוית דוידוביץ', נמסר: "גלויות נחשבות לאחד המרכיבים החשובים ביותר במשדר והן משודרות בכל שלוש דקות למשך ארבעים שניות כל אחת והן הזדמנות מצוינת להראות ל-200 מיליון הצופים בעולם את הפנים היפות של ישראל".

כזכור, בשבוע שעבר פורסם כי ארגון אק"ט (ארגון עובדי הקולנוע והטלוויזיה בישראל) משבית את כל צוותי הצילום הישראליים העובדים עם התאגיד בשל אי הסכמות על תנאי העבודה לכלל עובדי התאגיד. בשל כך, החליטו מנהלי התאגיד לפעול במטרה להביא צוותים אירופאים מחו"ל המנוסים בצילום הגלויות. כלומר, הגלויות עצמן יצולמו על ידי עובדי הפקה זרים, ככל הנראה מדובר בעובדי הפקה מאוקראינה או פורטוגל. עוד צוין על ידי התאגיד כי הצילומים שהיו אמורים לצאת לדרך השבוע בחרמון עם הזמרת האוסטרית פנדה (Pænda) נדחו בשל מזג האוויר.

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments