בסקר שנערך באתר, אתם קבעתם שויקטור קרון (Victor Crone) הוא המועמד המועדף לייצוג אסטוניה באירוויזיון עם השיר "Storm". הזמר השוודי זכה ב- 26.09% מהקולות. במקום השני (21.74%) נמצא סטפאן (Stefan) עם השיר "Without You", את המקום השלישי (13.04%) חולקים The Swingers, Tanja & Birgit יחד עם הזמרת סיסי (Sissi).

This poll is no longer accepting votes

מי לדעתך צריך לייצג את אסטוניה באירוויזיון

 

בסוכנויות ההימורים הרשמיות מוביל ויקטור קרון (Victor Crone) ובמקום השני נמצא אוקו סוביסטה (Uku Suviste). באתר הבינלאומי WIWIBLOGGS קבעו שדווקא אוקו סוביסטה (Uku Suviste) צריך להיות הזוכה ואילו ויקטור קרון (Victor Crone) ממוקם במקום השני.

את התשובה לשיר והמבצע שייצגו את אסטוניה בתל אביב נקבל הערב. גמר ה- Eesti Laul ישודר ביום שבת החל מהשעה 19:00 (שעון ישראל). 12 מתמודדים עלו לגמר מתוך 2 חצאי הגמר אשר נערכו בשבועות האחרונים. השיר הזוכה יקבע בעזרת 2 סבבי הצבעה. בשלב הראשון יקבע צוות שיפוט בינלאומי (50%) והצופים בבית (50%) את שלושת השירים הטובים ביותר. לאחר מכן תתבצע הצבעה נוספת לשלושת השירים על ידי הצופים בבית בלבד.

רשימת המתמודדים והשירים:

מבצעים שם השיר ניקוד מקום
Sissi Strong
Inger Coming Home
Kadiah Believe
Kerli Kivilaan Cold Love
Lumevärv feat. INGA Milline päev
Sandra Nurmsalu Soovide puu
Stefan Without You
Sünne Valtri I'll Do It My Way
The Swingers + Tanja & Birgit High Heels in the Neighbourhood
Uku Suviste Pretty Little Liar
Victor Crone Storm
xtra basic & Emily J Hold Me Close

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 25 של אסטוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנים 2001 בזכות השיר "Everybody" בביצוע של Tanel Padar, Dave Benton & 2XL.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments