כיתריה, מאיה בוסקילה, קובי מרימי ושפיטה נבחרו להתמודד בגמר הגדול של "הכוכב הבא" שייערך ביום שלישי הקרוב (ב- 12 בפברואר).

הערב התחיל עם הופעתה של שפיטה בביצוע של השיר "Crazy" (במקור של נארלס בארקלי). שפיטה קיבלה 74%. מולה התמודד אברהם דה קרבליו שביצע את השיר "Believe" (במקור של שר). אברהם קיבל 89%. אברהם דה קרבליו עלה להתמודד מול המנצח של הדו-קרב הבא על העליה לגמר.

הדו קרב הבא החל עם הופעתו של דניאל ברזילאי בביצוע של השיר "אם היית רואה" (במקור של עידן רייכל) איתו זכה ב- 58%. מולו עלה להתמודד קובי מרימי שביצע את השיר "Russian Roulette" (במקור של ריהאנה). מרימי קיבל 78%. קובי עלה לקרב המכריע על שני הכרטיסים האחרונים לגמר מול אברהם. השופטים יחליטו מי מצטרף לקרב – שפיטה או דניאל ברזילאי.

לאחר התייעצות ארוכה החליטו השופטים לצרף את שפיטה לקרב האחרון לפני הגמר.

את השלב האחרון הערב ביצעו המתמודדים ללא המסך, ובסיומם ניקדו השופטים והקהל את המתמודדים בשיטת האירוויזיון: 12, 10 ו- 8 נקודות.

אברהם דה קרבליו בחר לשיר את השיר "Stay With Me" (במקור של סם סמית'), שפיטה ביצעה את השיר "Feeling Good" (במקור של אנטוני ניולי) ואילו קובי מרימי שר את "Hallelujah" (במקור של לאונרד כהן).

בשלב ההצבעה שירי מימון בחרה בקובי מרימי, הראל סקעת בחר בשפיטה, בן אל מעדיף את מרימי, אסף אמדורסקי בוחר בשפיטה, קרן פלס העדיפה את מרימי וסטטיק בחר בקובי מרימי. בסיום שלב הצבעת השופטים קובי במקום הראשון, שפיטה במקום השני ואברהם במקום השלישי. בסיום הצבעת הקהל הוכרזו העולים לגמר: שפיטה וקובי מרימי.

This poll is no longer accepting votes

סקר: מי לדעתך צריך לייצג את ישראל באירוויזיון

 

זו תיהיה ההשתתפות ה- 42 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. אירוויזיון 2019 יתקיים בתל אביב בחודש מאי בזכות ניצחונה של נטע ברזילי באירוויזיון האחרון.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments