במבי ת'אג שיתפה באינסטגרם שלה ציור של דמותה ועליו נכתב "עם ישראל חי"! האם במבי ת'אג מתחרטת על התבטאויותיה נגד ישראל?

בשעות האחרונות שיתפ.ה הזמר.ת הא-בינארי שייצג.ה את אירלנד, במבי ת'אג (Bambie Thug) ציור באינסטגרם, כשבו מופיע.ה דמותו.ה של במבי ת'אג ומעליו מתנוסס הכיתוב "עם ישראל חי". בציור מוכמנים כיתובים נוספים כמו "איפה היית ב-7 לעשירי". האם במבי ת'אג מתחרט.ת על התבטאויותיו.ה נגד עדן גולן ומדינת ישראל?
בשעות האחרונות, הזמר.ת הא-בינארי שייצג את אירלנד באירוויזיון 2024, במבי ת'אג (Bambie Thug), העלה.תה תמונה מעניינת לסטורי באינסטגרם. בתמונה נראה דיוקנו של במבי ת'אג ומעליו הכיתוב "עם ישראל חי". בנוסף לכיתוב המרכזי, ניתן להבחין בכיתובים נוספים, כמו "איפה היית ב-7 לעשירי", המעוררים שאלות רבות לגבי כוונותיו.ה של האמן.ית.

האם מדובר בהבעת חרטה על התבטאויותיו.ה בעבר נגד נציגת ישראל עדן גולן ומדינת ישראל? ודאי שלא. הציור נוצר על ידי אמן ישראלי אנונימי והגיע לידיו.ה של במבי ת'אג, שבחר.ה לשתף אותו יחד עם ציורים נוספים בסטורי באינסטגרם. סביר להניח שהזמר.ת לא הבחין.ה בכיתוב המדובר, משום שהאמן דאג שהכיתוב יהיה מובחן רק לעיניים ישראליות.

הציור והכיתוב מעוררים תשומת לב מיוחדת לאור העובדה שבמהלך האירוויזיון, במבי ת'אג התבטא.תה פעמים רבות נגד ישראל והשתתפותה בתחרות. במהלך התחרות, הופיע.ה במבי ת'אג בגרין רום לצד אבטיח, התראיין.ה כשהוא.היא לובש.ת כאפייה עם סיכה אדומה, ואף סיפר.ה שדמעות עלו בעיניו.ה כאשר ישראל עלתה לגמר הגדול. בחזרות, הופיע.ה עם כיתוב על פניו.ה הקורא להפסקת אש.

אין ספק, מדובר בהטרלה מוצלחת ביותר, המוצגת כתגובה לאדם שהתבטא פעמים רבות נגד ישראל. הסטורי היה באוויר במשך כ-5 שעות עד שבמבי ת'אג הוריד.ה את הסטורי.
אירלנד באירוויזיון 2024

במבי ת'אג (Bambie Thug) ייצג.ה את אירלנד באירוויזיון 2024 עם השיר "Doomsday Blue" (בעברית: "יום הדין הכחול"), לאחר זכה.תה בקדם אירוויזיון המקומי באירלנד. השיר האירי זכה במקום ה-6 בגמר האירוויזיון עם 278 נקודות, כשישראל לא העניקה לאירלנד נקודות בתחרות. מדובר בתוצאה הטובה ביותר שקיבלה אירלנד מאז אירוויזיון 2000.

אירוויזיון 2024: זו הייתה ההשתתפות ה-57 של אירלנד באירוויזיון. אירלנד הצטרפה לתחרות ב-1965 וזכתה בה שבע פעמים לאורך השנים, שיאנית הזכיות ביחד עם שוודיה. זכייתה האחרונה של אירלנד הייתה באירוויזיון 1996 עם השיר "The Voice" בביצועה של הזמרת איימר קווין.