לאחר שהחוזה עם החברה נגמר באירוויזיון 2024, ב-Moroccan Oil הישראלית מפרסמים שהם יתנו חסות לתחרות גם ב-2025, אך לא כולם מרוצים מההודעה הזאת.

אירוויזיון 2025: חברת מוצרי הטיפוח לשיער Moroccan Oil, הודיעה שהיא תהיה נותנת החסות הרשמית לתחרות זו השנה החמישית ברציפות – אם לא מחשיבים את התחרות שבוטלה ב-2020 – לאחר שהחוזה עם החברה נגמר באירוויזיון האחרון. בשלב זה, עדיין לא יצאה הודעה רשמית מטעם איגוד השידור האירופי (EBU), אבל בעמודים הרשמיים של החברה הישראלית כבר הופצה ההודעה בנושא. 
"חברת Moroccanoil נרגשת להיות שוב השותפה הראשית של תחרות האירוויזיון! נתראה בשווייץ לאירוויזיון 2025!" נכתב בעמוד החברה שמוקדש לאירוויזיון – לחצו כאן לקישור.

בינתיים נראה שלא כולם מרוצים מההכרזה הזאת. מגיבים רבים הביעו את מחאתם על כך שהחברה הישראלית היא זאת שנותנת חסות לתחרות, לאור המלחמה המתמשכת בין ישראל לחמאס. רבים שואלים את עצמם למה דווקא חברה ישראלית נותנת חסות לתחרות, כאשר רבים היו רוצים לראות את ישראל מחוץ לתחרות.

לא רק צופים הביעו מחאה על זהות החברה הספונסרית. השבוע דווח שרשת הטלוויזיה הסלובנית, RTVSLO, הגישה מכתב הדורש הבהרות מאיגוד השידור האירופי, המכיל שאלות אנטי ישראליות מובהקות. בין השאלות, מעלה רשת הטלוויזיה הסלובנית תהיה, האם יש קשר בין נותנת החסות הישראלית לבין תוצאות האמת, תהיה שמסתתרת מאחוריה קונספירציה אנטי ישראלית מגעילה. בשלב זה לא ברור מהי עמדתם של איגוד השידור בנושא והאם ישפיע עליו הלחץ לגבי זהות נותנת החסות.
מקור: EurovisionFun.

אירוויזיון 2025: תחרות האירוויזיון ה-69 תתקיים בשוויץ, לאחר זכייתה השלישית בהיסטוריה של שוויץ עם השיר "The Code", בביצועם של הזמר.ת נמו (Nemo). זאת תהיה הפעם השלישית שבה התחרות תתארח בשוויץ, לאחר שהתחרות התארחה בשוויץ בשנים 1956 ו-1989.
מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!