עדן גולן, שסיימה חמישית באירוויזיון 2024, מתארת את ההתמודדות עם איומים וקריאות בוז. היא ממוקדת במוזיקה ובקמפיין החדש ל"נטורל פורמולה" והופכת את השליליות לכוח מניע.

לאחר שהגיעה למקום החמישי באירוויזיון 2024 במאלמו, עדן גולן מספרת על ההתמודדות עם האיומים והקריאות הקשות שקיבלה במהלך התחרות ולאחריה. "אני עדיין מקבלת איומים, גם אחרי האירוויזיון," היא אומרת בראיון. "ייצגתי מדינה, וזה כנראה לא ייגמר כל כך מהר." בראיון שנערך על סט צילומי פרסומת ל"נטורל פורמולה", הקמפיין הראשון שלה, גולן מספרת לכלי התקשורת שהיא עדיין בתהליך התאוששות מהחוויה.

במהלך התחרות, גולן נתקלה בקשיים רבים שכללו קריאות בוז, צעקות ומחאות מצד הקהל. היא מתארת כיצד צופים באולם נופפו באצבע משולשת וקראו לה "פאק יו". למרות הכל, היא הצליחה להפוך את השליליות לכוח מניע. "הפכתי את זה לאהבה ולעוד יותר כוח," היא מסבירה.
בראיונות ל-MAKO וישראל היום, גולן מספרת שהיא תמיד הייתה ממורכזת ומאופקת, תכונות שסייעו לה להתמודד עם הלחץ. "בחזרה הראשונה עם הקהל שמעתי את הבוז וחשבתי 'וואו', אבל הכנתי את עצמי לזה. ידעתי שזה יקרה," היא אומרת. למרות טבלאות ההימורים שחזו לה לאחר חצי הגמר את המקום שני, היא סיימה במקום החמישי, ועדיין מרוצה מהתוצאה. "העובדה שעלינו לגמר זה כבר מטורף וזה הניצחון שלנו," היא אומרת.

גולן מספרת שהיא הייתה מאוד מפוקסת על המטרה במהלך התחרות ולא נתנה לאף אחד להפריע לה. היא מתארת את ההתמודדות עם העליהום התקשורתי האינטנסיבי שהיה בעקבות השתתפותה בתחרות. "לא תיארתי שזה מה שיקרה, אף אחד לא יכל לתאר. זה מטורף," היא אומרת. "זה היה איזון עצמי וראו את זה עוד מהיום הראשון של 'הכוכב הבא'. כנראה שכל מה שעברתי בחיים שלי הכין אותי לזה."

ימים ספורים לאחר החזרה מהתחרות, גולן שוב בעין המצלמות, הפעם לקמפיין הראשון שלה ל"נטורל פורמולה". היא מתארת את ההתרגשות מהקמפיין החדש: "זה מאוד מרגש. אני מרגישה בשיא. כל כך הרבה עבודה ואני מאוד שמחה."

עדן גולן ממשיכה לכבוש את הבמה, הפעם במסגרת הקמפיין החדש, כשהיא מוכיחה שהיא הרבה יותר מסתם זמרת – היא מודל לכוח, התמדה והשראה.
ישראל באירוויזיון 2024

"Hurricane" (בעברית: "הוריקן") הוא שם השיר שבוצע ע"י הזמרת עדן גולן, אשר נבחרה לייצג את ישראל לאחר זכייתה בעונה העשירית של "הכוכב הבא". ישראל עלתה לגמר לאחר שניצחה בחצי הגמר השני עם 194 נקודות, ובגמר הגדול הגיעה למקום החמישי עם 375 נקודות. בהצבעת הקהל ישראל הגיעה למקום השני במרחק של 14 נקודות בלבד מהמקום הראשון.

זאת הפעם השנייה ברציפות שבה ישראל מגיעה לטופ חמש, הישג אליו לא הגיעה מאז רצף ההצלחות בשנים 1998-1999.

מקורות: MAKO, ישראל היום.

אירוויזיון 2024: זו הייתה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.