קארייה (Käärijä), נציג פינלנד באירוויזיון 2023 שזכה במקום השני, יופיע כאמן אורח בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2024 שיתקיים ב-9 במאי, ויצטרף לשלוש זוכות העבר האייקוניות: הלנה פפאריצו, סרטאב ארנר ושרלוט פרלי!

חצי הגמר השני של אירוויזיון 2024 ייערך ב-9 במאי במאלמו, שוודיה. כעת פורסם באופן רשמי שכמו שכולנו ציפינו, במופע חצי הגמר השני יופיע לא אחר מאשר זוכה המקום השני באירוויזיון 2023 קארייה (Käärijä). בנוסף לכך כפי שכבר דיווחנו בכתבה קודמת, קארייה יצטרף אל זוכת אירוויזיון 2003 הטורקית, סרטאב ארנר (Sertab Erener), הלנה פפאריצו (Helena Paparizou) ושרלוט פרלי (Charlotte Perrelli) שיופיעו גם הן כאורחות במהלך חצי הגמר השני של אירוויזיון 2024. נודע כעת שבנוסף למי שכבר אושר שיופיע, יצטרפו אליהם גם הלהקה השוודית האריס (Herreys), זוכי אירוויזיון 1984.

מדובר במהלך מוכר מאוד בשנים האחרונות שבו מביאים זמרי אירוויזיון וזוכי עבר להופיע במהלך מופעי הביניים של התחרות. גם בשנה שעברה בתחרות שנערכה בליברפול, הופיעו לא פחות משישה נציגי עבר עם גרסאות כיסוי לשירים מפורסמים ומוכרים מבריטניה, העיר המארחת.

לעדכונים שוטפים במהלך החזרות ותקופת האירוויזיון:

עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק
 

עם זאת, נודע שבנוסף להופעתו של קארייה בחצי הגמר השני הוא גם ישמש כמגיש נקודות השופטים של פינלנד בגמר הגדול, כך שלא נזכה לראות אותו פעם אחת, אלא פעמיים כי טוב!

 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Yle‎‏ (@‏‎yle‎‏)‎‏

במהלך חצי הגמר השני תהיה לקהל הזדמנות להשתתף בשירה הגדולה בעולם, יחד עם שלוש מלכות אירוויזיון אייקוניות – הלנה פפאריצו (Helena Paparizou), סרטאב ארנר (Sertab Erener) ושרלוט פרלי (Charlotte Perrelli).
לראשונה אי פעם באירוויזיון, בחצי הגמר השני הקהל בארנה ובבית יוכלו לקחת חלק בהופעה. כל מי שירצה יוכל לקחת חלק ממופע הביינים של חצי הגמר מרחוק, דרך קיר טלוויזיה אינטראקטיבי. כל הפרטים בנוגע לאיך מתחברים להשתתפות תוכלו לבדוק בערוצים של האירוויזיון, שם ההנחיות יינתנו בסמוך לחצאים. למופע הזה יצטרפו כאמור שלוש זמרות מפורסמות:

הראשונה שתופיע במופע היא היוונית המפורסמת וילידת שוודיה הלנה פפאריזו, שזכתה עבור יוון באירוויזיון ב-2005 עם השיר "My Number One", ואף ייצגה את יוון באירוויזיון 2001. השנייה היא  כוכבת העל הטורקית סרטאב ארנר, שהעניקה לטורקיה את הניצחון הראשון שלה ב-2003 עם "Everyway That I Can". השלישית והאחרונה, כוכבת הפופ השוודית שרלוט פרלי, שחוגגת 25 שנה לזכייתה באירוויזיון 1999 עם "Take Me To Your Heaven" ואף ייצגה את שוודיה באירוויזיון 2008.

פפאריזו מספרת: "אני יותר משמחה לחזור לבמת האירוויזיון אחרי כל כך הרבה שנים. מאלמו…הנה אני באה! אתם מוכנים לשיר איתי?".

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון הקרובה תיערך במאלמו שבשוודיה, לאחר זכייתה של שוודיה באירוויזיון 2023 עם הזמרת לורין ושירה "Tatto". זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות.