היום יימשכו החזרות לקראת אירוויזיון 2024, והפעם: שתי חזרות גנרליות לקראת חצי הגמר הראשון שייערך מחר בערב בשידור חי ממאלמו. אנו נעדכן במהלך היום על כל מידע שיתקבל במערכת.

ההכנות לקראת אירוויזיון 2024 ממשיכות. אמש נערך טקס הפתיחה החגיגי הרשמי של התחרות, ללא השתתפות ישראל עקב אירועי יום השואה, ולאחר הפסקה של יום החזרות שבות לאולם התחרות. הערב ייערכו שתי החזרות הגנרליות הראשונות של חצי הגמר הראשון שייערך מחר ב-22:00 (שעון ישראל) בשידור חי ממאלמו, שוודיה.

החזרה הגנרלית הראשונה תיערך היום בשעה 16:45 (שעון ישראל) ותימשך עד השעה 19:30. החזרה הגנרלית השנייה תיערך בשעה 22:00 ותימשך עד השעה 00:45. במהלך שתי החזרות הגנרליות יעלו להופיע, זו אחר זו, כל 15 המדינות שישתתפו בחצי הגמר הראשון שייערך מחר, כאשר קפריסין תפתח את המופע ולוקסמבורג תסגור אותו.

צוות יורומיקס נמצא ברגעים אלו בתוך מרכז העיתונאים במאלמו ויעדכן אתכם באופן שוטף על כל חזרה גנרלית שמתרחשת, אך עקב אירועי יום השואה ומתוך רצון לכבד את היום, לא יישלחו התראות על כתבות חדשות שעולות, כך שאנו ממליצים לכם לעקוב מידי פעם אחרי כתבות שמתפרסמות.

לעדכונים שוטפים במהלך החזרות ותקופת האירוויזיון:
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק
סבב החזרות השלישי

יום שני, 6 במאי – יום החזרות התשיעי

16:45-19:30: חצי גמר 1 – חזרה גנרלית ראשונה
22:00-00:45: חצי גמר 1 – חזרה גנרלית שנייה

השנה, בפעם השנייה ברציפות, החליט איגוד השידור האירופי שסבב החזרות הראשון וסבב החזרות השני יהיו סגורים בפני עיתונאים, כך שאנו נעשה את מירב המאמצים ונפרסם את מה שניתן כאן באתר. המשיכו לעקוב אחרינו באתר וברשתות החברתיות כדי להתעדכן באופן שוטף אחרי החזרות. שימו לב כי גם הפעם ייתכן שהתמונות והסרטונים מהחזרות יעלו באיחור, כך שכדי לעקוב ולהתעדכן אחרי הכתבות במהלך היום.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.