המשלחת האוקראינית לאירוויזיון ערכה אמש בעיר המארחת מאלמו מופע הוקרה וגיוס כספים למען אוקראינה אשר נמצאת בסכסוך מתמשך מול רוסיה. במהלך הערב עלו להופיע מספר מתמודדים מאירוויזיון 2024. צוות יורומיקס היה שם כדי לסקר את האירוע.

המשלחת האוקראינית לאירוויזיון 2024, ביחד עם נציגות אוקראינה אליונה אליונה (Alyona Alyona) וג'רי היל (Jerry Heil), ערכו אמש בעיר המארחת מאלמו מופע מחווה מוזיקלי למען אוקראינה אשר נמצאת במלחמה ממושכת מול רוסיה מאז 2022. במהלך הערב נערכו מספר תצוגות אופנה עם בגדים של מעצבי אופנה אוקראיניים, ואף נערכה תצוגת אופנה בה הוצגו תכשיטים מעשי ידיי מעצבי תכשיטים מאוקראינה.

לעדכונים שוטפים במהלך החזרות ותקופת האירוויזיון:
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק
את המופע פתחו נציגות אוקראינה לאירוויזיון, אשר שרו קטע אקפלי קצר משירן לאירוויזיון, "Teresa & Maria".

בהמשך הערב התארחו מספר אומני אירוויזיון:

  • נציג לטביה לאירוויזיון, דונס (Dons), ביצע את שירו – "Hollow".
  • נציגת מולדובה לאירוויזיון, נטליה ברבו (Natalia Barbu), ביצעה את שירה – "In the Middle".
  • נציגת מלטה לאירוויזיון, שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici), ביצעה את שירה – "Loop" בביצוע אקוסטי.
  • נציגי פינלנד לאירוויזיון, ווינדוס95מן (Windows95Man) הנרי פיספאנן (Henri Piispanen), ביצעו את שירם – "!No Rules".
  • נציגת פורטוגל לאירוויזיון, יולנדה (Iolanda), ביצעה את שירה – "Grito"
  • נציגת סלובניה לאירוויזיון, רייבן (Raiven), ביצעה את שירה – "Veronika".

מי שעוד התארח היה נציג אוקראינה לאירוויזיון 2018, מלובין (Melovin), שהשתתף השנה בקדם האירוויזיון האוקראיני. מלובין ביצע את שירו "Dreamer", שהגיע למקום השלישי בקדם המקומי.

מי שהבריזו מהמופע ברגע האחרון היו נציגי שוויץ נמו (Nemo), ונציג ליטא סילבסטר בלט (Silvester Belt). נציגת פולין, לונה (Luna), נכחה במקום אך לא עלתה להופיע בסופו של דבר.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!