להקת מגארה (Megara) המייצגת את סן מרינו באירוויזיון 2024 הודיעה כי תופיע באירוויזיון עם גרסה חדשה לשירה "11:11".

"11:11" הוא שם השיר שיבוצע ע"י להקת מאגרה (Megara), אשר תייצג את סן מרינו כשיר מספר 10 בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2024 שיתקיים במאלמו, שוודיה – שם תתמודד מול נציגת ישראל לאירוויזיון, עדן גולן.

הלהקה תופיע באירוויזיון עם גרסה חדשה לגמרי לשירה. מפיק המוזיקה חוסה פאבלו פולו (Jose Pablo Polo) יהיה האחראי על הגרסה המחודשת. על פי דבריו של פולו, המעריצים יאזינו לגרסה החדשה במהלך חצי הגמר השני שיתקיים ב-9 במאי. ההודעה על כך פורסמה דרך הרשתות החברתיות של הלהקה.

פולו אינו זר לעולם האירוויזיון. הוא עבד קודם לכן עם נציגת ספרד לאירוויזיון 2023, בלנקה פלומה (Blanca Paloma).

 

סן מרינו באירוויזיון 2024

"11:11" הוא שם השיר שיבוצע ע"י להקת מגארה (Megara), שתייצג את סן מרינו כשיר מספר 10 בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2024 שיתקיים במאלמו, שוודיה ב-9 במאי, שם תתמודד מול נציגת ישראל לאירוויזיון – עדן גולן. השיר נכתב על ידי חברי הלהקה רוברטו לה לואטה (Roberto la Lueta), איסרה דנטה ראמוס סולומנדו (Isra Dante Ramos Solomando) ושרה ג'ימנז מוראל (Sara Jimenez Moral). השיר מבוצע ברובו בספרדית ומשלב בתוכו מספר משפטים באנגלית ובאיטלקית.

בימים אלה מדורגת סן מרינו במקום ה-35 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2023.

מגארה- מי אתם?

מגארה (Megara) היא להקת מטאל ורוק אלקטרונית מספרד, אשר נוסדה בשנת 2015 בעיר מדריד. הלהקה מורכבת מהסולנית קנזי לובאט (Kenzy Loevett), רוברטו לה לואטה (Roberto la Lueta), איסרה דנטה ראמוס סולומנדו (Isra Dante Ramos Solomando) ושרה ג'ימנז מוראל (Sara Jimenez Moral).

הלהקה ידועה ביכולת הרוק האלקטרוני שלה בספרד, ומאחוריה שלושה אלבומים, כאשר אלבום השלישי שיצא ב-2019 זכה להצלחה גדולה. בתחילת דרכם הם פרסמו את ה-EP הראשון שלהם "Muérase qué puede" (בעברית: "מה שיכול למות"), מתוכו בלטו השירים "Seis" ו-"Baños de sangre". ב-2019 הופיעה הלהקה בפסטיבל הנודע "Resurrection Fest". באפריל 2023 הוכרז שהלהקה תחמם את להקת המטאל היפנית המפורסמת בייבי-מטאל (BabyMetal) במהלך סיבוב הופעות הקאמבק שלהם שנערך בין היתר גם בספרד.

הלהקה אינה זרה לעולם האירוויזיון: בתחילת 2023 הם התמודדו בקדם האירוויזיון הספרדי "Benidorm Fest 2023" והגיעו למקום הרביעי בגמר עם השיר "Arcadia". הלהקה התכוונה להתמודד גם השנה בקדם הספרדי אך לא הספיקה להגיש בזמן שיר לוועדה.

מקור: Eurovisionfun.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-14 של סן מרינו באירוויזיון. סן מרינו הצטרפה לתחרות ב-2008 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2019 לאחר שהזמר סרהאט סיים במקום ה-19 עם השיר "Say Na Na Na".
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!