מעבר לפינה: החזרות הרשמיות לאירוויזיון 2024 במאלמו יחלו ב-27 באפריל, שבועיים בדיוק לפני הגמר  הגדול שייערך ב-11 במאי. בימים אלו עובדים במרץ על בניית בימת התחרות וארגון האולם המארח.

לפני שבוע נכנסה הפקת אירוויזיון 2024 באופן רשמי לאולם המארח, "Malmö Arena", והחלה בעבודה על תחרות האירוויזיון ה-68. בימים אלו עובדים על בניית בימת האירוויזיון, עיצוב הבמה והתפאורה סביבה הכוללת מסכי לד רבים, עבודה על ציוד הסאונד ולמעשה כל מה שקשור לנראות החזותית במופע המוזיקה הגדול באירופה.
החזרות הרשמיות לקראת התחרות מתחילות מידי שנה כשבועיים לפני הגמר הגדול, כך שהשנה יוצא שהחזרות יחלו ביום שבת, ה-27 באפריל. במשך השבוע שיצא לדרכו ב-27 באפריל ויימשך עד ה-4 במאי, ייערכו החזרות הראשונות והשניות לכל 37 המדינות המשתתפות באירוויזיון 2024.

גם השנה, החזרות האלו יהיו סגורות לעיתונות ולתקשורת, כך שעיתונאים יוכלו להיכנס למרכז העיתונאים הרשמי ב-6 במאי, יום לאחר טקס הפתיחה החגיגי של התחרות. במהלך שבוע החזרות הראשון, ה-EBU ישחרר קטנים קצרים מהחזרות לאפליקציית הטיקטוק, בעוד קטעים קצרים מהחזרות השניות ישוחררו בפלטפורמות הדיגיטליות הרשמיות של האירוע – ככל הנראה ביוטיוב כמידי שנה.

לוח החזרות המלא יפורסם בהמשך החודש, ונכון לכרגע פורסמו שלושת התאריכים של החזרות הגנרליות הרשמיות לקראת המופעים:

  • יום שני, ה-6 במאי – חזרה גנרלית לקראת חצי הגמר הראשון בשעה 15:35 (שעון מקומי).
  • יום רביעי, ה-8 במאי – חזרה גנרלית לקראת חצי הגמר השני בשעה 15:45 (שעון מקומי).
  • יום שישי, ה-10 במאי – חזרה גנרלית לקראת הגמר הגדול בשעה 13:30 (שעון מקומי).

ניתן לעקוב אחרי בניית הבמה בעמוד האינסטגרם הבא:

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!