האם הזמרת היוונייה אלני פוריירה (Eleni Foureira) תיקח חלק במופע הביניים של חצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2024?

אלני פוריירה (Eleni Foureira), הזמרת היוונייה שייצגה את קפריסין בשנת 2018 עם השיר "Fuego" (בעברית: "אש"), וזכה להצלחה מסחררת באירוויזיון לאחר שהגיע למקום השני ולאחר מכן זכה באהדת החובבים, צפויה להשתתף במופע הביניים של חצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2024 שייערך ב-7 במאי, כך עפ"י דיווחים בתקשורת היוונית.

פוריירה לא הגיבה לדיווחים הללו בשלב זה. לעומתה, מי שכן אישרה שתופיע באירוויזיון היא הזמרת הטורקיה סרטאב ארנר (Sertab Erener), זוכת אירוויזיון 2003 עם השיר "Everyway That I Can" (בעברית: "בכל דרך שאוכל"). ארנר מסרה כי לבמה צפויים לחזור עוד שלושה אומני אירוויזיון מוכרים מלבדה, עם זאת איגוד השידור האירופי לא אישר בשלב זה את הידיעה.
אם כבר ציינו אומנים שעשו קאמבק, למה שלא נזכר בכמה אומנים שהופיעו במופעי הביניים בעבר?

נטע ברזילי (Netta Brazilai), זוכת האירוויזיון הנהדרת שלנו עם השיר "Toy", לקחה חלק בפתיחת הגמר ובמספר הופעות באירוויזיון 2019 שנערך כאן בארץ, ובשנה שעברה הופיעה באירוויזיון 2023 שנערך בליברפול שבבריטניה, שם ביצעה באופן פנומנלי את השיר "You Spin Me Round".

דאנקן לורנס (Duncan Laurence), זוכה אירוויזיון 2019 שנערך כאן בישראל עם השיר "Arcade", הופיע בשנת 2021 באירוויזיון שנערך ברוטרדם, אחרי שאירוויזיון 2020 בוטל בעקבות מגפת הקורונה. לורנס, בדומה לנטע ברזילי, הופיע באירוויזיון 2023 כאורח עם השיר "You Never Walk Alone".

מונס סלמרלוב (Måns Zelmerlöw), זוכה אירוויזיון 2015 עם השיר "Heros" (בעברית: גיבורים), אשר הנחה את אירוויזיון 2016 יחד עם פטרה מדה (Petra Mede), ביצע עימה את השיר הבלתי נשכח "Love Love Peace Peace" וגם הופיע במהלך מופע הביניים – ביצוע שחקוק לכולנו בזיכרון! מאז הופיע בעוד מספר אירוויזיונים, ביניהם אירוויזיון 2019 שנערך בתל אביב, אירוויזיון 2023 ועוד…

מקור: LiFO.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם ברית בנשר והסביבה? הכנסו עכשיו!