הפתעה מעניינת בהכנות לתחרות האירוויזיון במאלמו: סרטאב ארנר (Sertab Erener), זוכת אירוויזיון 2003 הטורקייה, הודיעה כי תיקח חלק במופע של אירוויזיון 2024!

סרטאב ארנר (Sertab Erener), זוכת אירוויזיון 2003 עם השיר "Everyway That I Can" (בעברית: "בכל דרך שאוכל")' השתתפה לאחרונה בקונצרט מיוחד באיסטנבול, שם חשפה כי היא תופיע בתחרות האירוויזיון הקרובה במאלמו, ותבצע את שירה הזוכה על בימת אירוויזיון 2024 בליווי מקהלה.

ארנר ציינה כי המטרה שלה היא לקרב כמה שיותר אנשים יחד, ויחדיו יופיעו כולם כמקהלה אחת גדולה. כל אחד יוכל לצלם את עצמו בביתו שר חלק מהשיר והתוצאה תוצג על מסך לד בליל ההופעה. סרטאב צפויה להופיע במהלך מופע הביניים בשלב ההצבעה אך לא נמסר האם תופיע באחד מחצאי הגמר או בגמר הגדול. בנוסף, הודיעה הזמרת כי היא מכינה גרסת בלדה לצד סנה שנר (Sena Şener), ואנחנו נזכה להאזין לגרסה הזו בחודש מאי.

לדברי ארנר, שלושה אומנים נוספים (ששמם טרם הוכרז) צפויים לעשות קאמבק באירוויזיון הקרוב. סרטאב עצמה צפויה להופיע אחרונה על הבמה לאחר שני הזמרים ששמם יפורסם במועד מאוחר יותר.
אם כבר ציינו אומנים שעשו קאמבק, למה שלא נזכר בכמה אומנים שהופיעו במופעי הביניים בעבר?

נטע ברזילי (Netta Brazilai), זוכת האירוויזיון הנהדרת שלנו עם השיר "Toy", לקחה חלק בפתיחת הגמר ובמספר הופעות באירוויזיון 2019 שנערך כאן בארץ, ובשנה שעברה הופיעה באירוויזיון 2023 שנערך בליברפול שבבריטניה, שם ביצעה באופן פנומנלי את השיר "You Spin Me Round".

דאנקן לורנס (Duncan Laurence), זוכה אירוויזיון 2019 שנערך כאן בישראל עם השיר "Arcade", הופיע בשנת 2021 באירוויזיון שנערך ברוטרדם, אחרי שאירוויזיון 2020 בוטל בעקבות מגפת הקורונה. לורנס, בדומה לנטע ברזילי, הופיע באירוויזיון 2023 כאורח עם השיר "You Never Walk Alone".

מונס סלמרלוב (Måns Zelmerlöw), זוכה אירוויזיון 2015 עם השיר "Heros" (בעברית: גיבורים), אשר הנחה את אירוויזיון 2016 יחד עם פטרה מדה (Petra Mede), ביצע עימה את השיר הבלתי נשכח "Love Love Peace Peace" וגם הופיע במהלך מופע הביניים – ביצוע שחקוק לכולנו בזיכרון! מאז הופיע בעוד מספר אירוויזיונים, ביניהם אירוויזיון 2019 שנערך בתל אביב, אירוויזיון 2023 ועוד…

מקור: NTV.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם ברית בנשר והסביבה? הכנסו עכשיו!