מסתמן: שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici), נציגת מלטה לאירוויזיון 2024, עובדת בימים אלו על גרסה חדשה לשיר האירוויזיון שלה "Loop", אותה היא מקליטה בסטוקהולם.

בתחילת חודש פברואר, בחרה מלטה בזמרת שרה בוניצ'י (Sarah bonnici) לייצג את המדינה עם השיר "Loop" (בעברית: "לולאה") באירוויזיון 2024 שיתקיים במאלמו, שוודיה. שירה של בוניצ'י נכתב ע"י הזמרת עצמה ביחד עם קווין לי (Kevin Lee), ליירי גוטסי אנג'ל (Leire Gotxi Angel), סבסטיאן פריצ'רד-ג'יימס (Sebastian Pritchard-James) ומייקל ג'ו סיני (Michael Joe Cini), שהיה שותף לכתיבת השיר המלטזי לאירוויזיון 2023, "Dance (Our Own Party)".
לאחרונה, דווח כי הזמרת נמצאת בימים האחרונים בסטוקהולם, בירת שוודיה, הידועה כמרכז הפקות מוזיקלי בינלאומי משמעותי, ולפי המסתמן נראה כי היא עובדת על גרסה חדשה ומעודכנת (Revamp) לשיר האירוויזיון שלה, אותה היא תבצע על הבמה הגדולה בעיר מאלמו בחודש מאי הקרוב.

בוניצ'י נמצאת בימים אלו בסטודיו עם שני מפיקים וכותבים שוודיים מוכרים – ג'וי דב (Joy Deb) ולינאה דב (Linnea Deb). השניים היו מעורבים בהפקת שירים לקדמי אירוויזיון שונים ברחבי אירופה ולשירי אירוויזיון מרכזיים של שוודיה, ביניהם השיר "Heroes" של מונס זלמרלוב (Måns Zelmerlöw) שניצח באירוויזיון 2015, השיר "Voices" של טוסה (Tusse) שהגיע למקום ה-14 באירוויזיון 2021 והשיר "Adrenalina" של סנהיט (Senhit), שייצג את סן מרינו באירוויזיון 2021 והגיע למקום ה-22.

צמד המפיקים אחראיים גם על שירים רבים בקדם האירוויזיון השוודי בשנים האחרונות. אחד משיריהם המוכרים הוא "Statements" שעמו התחרתה לורין, זוכת האירוויזיון, במלודיפסטיבלן 2017. השיר הגיע לשלב גלגל ההצלה ולא העפיל לגמר.

מלטה מצטרפת, ככל הנראה, לרשימת המדינות שמפיקות בימים אלו "ריוואמפ", גרסה מעודכנת ומשודרגת לשיר אותו יבצעו על בימת האירוויזיון. המדינות הנוספות שהודיעו שיוציאו עיבוד חדש לשירן הן אלבניה, צ'כיה וסלובניה.
מלטה באירוויזיון 2024

"Loop" (בעברית: "לולאה") הוא שם השיר שיבוצע ע"י הזמרת שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici), אשר תייצג את מלטה באירוויזיון 2024 שיתקיים במאלמו, שוודיה. שירה של בוניצ'י נכתב ע"י הזמרת עצמה ביחד עם קווין לי (Kevin Lee), לייר גוטשי אנג'ל (Leire Gotxi Angel), סבסטיאן פריטצ'רד-ג'יימס (Sebastian Pritchard-James) ומייקל ג'ו סיני (Michael Joe Cini), שהיה שותף לכתיבת השיר המלטזי לאירוויזיון 2023, "Dance (Our Own Party)".

נראה שהשיר חוקר נושאים של משיכה, פיתוי ודינמיקת הכוח בתוך מערכת יחסים רומנטית. המילים מרמזות שלזמרת יש השפעה חזקה על האדם שאליו היא פונה, וגורמת לו לחוש תשוקה עזה ("Got me so hot, Burning up like a fever"). בין השניים פלרטוט שובב, כשהזמרת מתענג על השליטה שיש להם על רגשותיו של האחר. בסך הכל, השיר מתאר דינמיקה מורכבת של מערכת יחסים שבה שני הצדדים נמשכים זה לזה, אבל ישנה גם תחושה של מניפולציה ומודעות עצמית לגבי הכוח של האחד על השני.

בימים אלה מדורגת מלטה במקום 34 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2024.

מקור: eurovisionfun.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-36 של מלטה באירוויזיון. מלטה הצטרפה לתחרות ב-1971 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2002 ובאירוויזיון 2005 לאחר שסיימה פעמיים במקום השני.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!