פינלנד באירוויזיון 2024: ווידוס95מן (Windows95man) זכה בקדם האירוויזיון הפיני "Uuden Musiikin Kilpailu 2024", ויבצע את השיר "No Rules" על בימת האירוויזיון במאלמו. האזינו לשיר.

"No Rules" (בעברית: "אין חוקים") הוא שם השיר שיבוצע ע"י ווידוס95מן (Windows95man) אשר ייצג את פינלנד בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2024 שיתקיים ב-7 במאי במאלמו, שוודיה. השיר נכתב והולחן על ידי הזמר עצמו ביחד עם יוסי רוינה (Jussi Roine) והנרי פיספאנן (Henri Piispanen), שמשמש גם כזמר ליווי בשיר. השיר מבוצע בשפה האנגלית.
השיר מעביר מסר לחוות את החיים "ללא דאגות", לחבק את האני האמיתי, לדחות נורמות חברתיות מסוימות ולחיות את הרגע בבטחון ובשחה. הכותרת "ללא חוקים" מחזקת את המסר הזה של חופש וביטוי עצמי, ומציעה מנטרה לחיות את החיים במלואם מבלי להיות מוגבל בציפיות של אנשים אחרים.

תוצאות קדם האירוויזיון הפיני:

Windows95man זכה בקדם האירוויזיון הפיני במקום הראשון עם 313 נקודות, כאשר הוא דורג במקום הראשון ע"י הקהל בבית אך במקום השביעי והאחרון ע"י צוות השופטים הבינלאומי.

  1. Windows95man – "No Rules" – 313 נקודות
  2. Sara Siipola – "Paskana" – 273 נקודות
  3. Mikael Gabriel x nublu – "Vox Populi" – 178 נקודות
  4. Cyan Kicks – "Dancing With Demons" – 128 נקודות
  5. Jesse Markin – "Glow" – 110 נקודות
  6. Sexmane – "Mania" – 108 נקודות
  7. Sini Sabotage – "Kuori mua" – 65 נקודות

לחצו על שם השיר להאזנה!

 

ווינדוס95מן – מי אתה?

טמו קייסטרי (Teemu Keisteri), אשר מוכר תחת שם הבמה ווידוס95מן (Windows95man), הוא בדרן, מנחה, רקדן, דוגמן ושדרן רדיו בן 38. בשנים האחרונות הוא צבר הערכה רבה בפינלנד ובעולם, כאשר הופיע בין היתר ביפן וגם במסיבה הגדולה של קדם האירוויזיון השוודי.

הדמות הידועה כיום בשם ווידוס95מן נולדה בשנת 2013 ב-Flow Festival, והיא מאופיינת ע"י השיער הארוך הפזור, זוג מכנסי ג'ינס קצרים וחולצת טי של Windows95 שהוזמנה מהאינטרנט. במהלך הקריירה שלו עד כה הספיק להופיע האומן בחגיגת השנה החדשה של הלסינקי ב-2022, ואפילו לפתוח את אחד המופעים הגדולים של קארייה (Käärijä) אשר ייצג את פינלנד באירוויזיון האחרון בליברפול והגיע למקום השני.

ביחד עם טמו נמצא על הבמה הנרי פיספאנן (Henri Piispanen), זמר, שחקן, מנחה ומדובב בן 29, אשר החל את הקריירה שלו כבר בגיל שמונה בתוכנית של ערוץ הילדים ניקולודיאון ששודרה בפינלנד. השניים מקווים להביא לבימת האירוויזיון השנה מסר של חיים ללא פחד וללא התחשבות בחוקים שמכתיבה החברה.
מילות השיר "No Rules":

Welcome, my name is WindowsWindows95ManAnd I only live by one ruleAnd the rule is no rules
Silence, I say
This is my time, my stageCall me what you maySee if I care, see me slay
Is there something wrongWith the way I look?
Is there something wrong
With who I am?If I'm not alright, tell meWhy do I feel so beautiful tonight
No rules!It's how I live, how I findThe wind beneath my wingsIt's how I learn to fly
No rules!
In the heat of the nightIn the thrill of the fightI don't even careWhat's wrong or rightThat's how I live my lifeNo rules!
Quiet as I speakI'm the king, I'm the queenAnd you all gonna be freeForget the rules and scream
Is there something wrong
With the way I look?Is there something wrongWith who I am?If I'm not alright, tell meWhy do I feel so beautiful tonight(Move your body)
No rules!It's how I live, how I findThe wind beneath my wingsIt's how I learn to fly(Come to me)No rules!In the heat of the nightIn the thrill of the fightI don't even careWhat's wrong or rightThat's how I live my lifeNo rules!
It's how I live, how I findThe wind beneath my wingsIt's how I learn to fly(Make some noise, let's go)In the heat of the nightIn the thrill of the fightI don't even careWhat's wrong or rightThat's how I live my life
No rules!It's how I live, how I findThe wind beneath my wingsIt's how I learn to fly(Come on)No rules!In the heat of the nightIn the thrill of the fightI don't even careWhat's wrong or rightThat's how I live my lifeNo rules!

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-57 של פינלנד באירוויזיון. פינלנד הצטרפה לתחרות ב-1961 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2006 לאחר שזכתה במקום הראשון עם השיר "Hard Rock Hallelujah" בביצועה של להקת "לורדי".


רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!