מלטה באירוויזיון 2024: שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici) זכתה בקדם האירוויזיון המלטזי ותבצע את השיר "Loop" על בימת אירוויזיון 2024. האזינו לשיר.

"Loop" (בעברית: "לולאה") הוא שם השיר שיבוצע ע"י הזמרת שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici), אשר תייצג את מלטה באירוויזיון 2024 שיתקיים במאלמו, שוודיה. שירה של בוניצ'י נכתב ע"י הזמרת עצמה ביחד עם קווין לי (Kevin Lee), ליירי גוטסי אנג'ל (Leire Gotxi Angel), סבסטיאן פריצ'רד-ג'יימס (Sebastian Pritchard-James) ומייקל ג'ו סיני (Michael Joe Cini), שהיה שותף לכתיבת השיר המלטזי לאירוויזיון 2023, "Dance (Our Own Party)".

הזוכה בקדם נקבע ע"י שילוב של הצבעת השופטים והצבעת הקהל שהייתה פתוחה למשך יומיים. שרה בוניצ'י הגיעה למקום הראשון בקדם האירוויזיון לאחר שניצחה בהצבעת השופטים והגיעה למקום השני בהצבעת הקהל. במהלך הערב חולקו לראשונה פרסים למשתתפים בתחרות, כאשר ליסה גאוצ'י (Lisa Gauci) זכתה בפרס הקליפ הטוב ביותר, וגרטה טודה (Greta Tude) זכתה בפרס הטאלנט החדש הטוב ביותר.
במהלך מופע הגמר עלו להופיע על הבמה נציגי מלטה לאירוויזיון 2023, להקת דה באסקר (The Busker), ונציגת מלטה לאירוויזיון הילדים 2023, יולאן לואו (Yulan Law).

נדגיש כי על סמך שנים קודמות, הזוכה בתחרות ייצג את מלטה אך תינתן לו האפשרות לבצע באירוויזיון שיר אחר. כך קרה ב-2016 כאשר הזמרת אירה לוסקו (Ira Losco) זכתה בקדם עם השיר "Chameleon" אך ביצעה באירוויזיון את השיר "Walk on Water", וגם ב-2022 כאשר אמה מוסקט (Emma Muscat) זכתה בקדם עם השיר "Out of Sight" אך בחרה לשיר באירוויזיון את השיר "I Am What I Am".

 

תוצאות קדם האירוויזיון המלטזי:

 1. Sarah Bonnici – "Loop" – 102
 2. Matt Blxck – "Banana" – 80
 3. Ryan Hili – "Karma" – 71
 4. Erbà – "Sirena" – 56
 5. Denise Mercieca – "Mara" – 39
 6. Lisa Gauci – "Breathe" – 39
 7. Greta Tude – "Topic (Bla Bla)" – 32
 8. Janvil – "Man" – 29
 9. Miriana Conte – "Venom" – 25
 10. Nathan – "Ghost" – 23
 11. Gail Attard – "Wild Card" – 20
 12. Haley Azzopardi – "Tell Me That It’s Over" – 7

לחצו על שם השיר להאזנה!
שרה בוניצ'י – מי את?

שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici) היא זמרת מלטזית בת 25, ילידת 1998. היא גדלה באי גוזו, האי השנייה בגודלו במלטה. מגיל צעיר התעניינה במוזיקה ומי שהדריכה אותה בתחום הייתה הזמרת מרים כריסטין (Miriam Christine), אשר מוכרת כנציגת מלטה לאירוויזיון 1996.

את הקריירה המוזיקלית שלה החלה ב-2009, כאשר התמודדה בקדם האירוויזיון המלטזי לאירוויזיון הילדים עם השיר "The Mambo song", איתו הגיעה למקום השלישי. ב-2010 התמודדה בפסטיבל הזמר "L-Għanja Tal-Maltin" שם זכתה במקום הראשון ובפרס למבצעת עם הקול הטוב ביותר. באותה שנה חזרה לקדם האירוויזיון לילדים המלטזי עם השיר "Kitty Kitty Cat", איתו הגיעה למקום השביעי, ואף שימשה כרקדנית באותה שנה כאשר ליוותה את הנציגה המלטזית לאירוויזיון הילדים, ניקול אזופרדי (Nicole Azzopardi). במהלך השנים הבאות השתתפה במספר תחרויות זמר בינלאומיות בבולגריה, רומניה והונגריה.

שרה לא זרה לעולם האירוויזיון, וניסתה להגיע אליו פעמיים לפני שזכתה השנה: ב-2019 היא השתתפה בתוכנית "אקס פקטור" שבחרה את הנציג המלטזי לאירוויזיון אך הודחה לפני השידורים החיים. ב-2022 היא לקחה חלק בקדם האירוויזיון המלטזי עם השיר "Heaven", איתו הגיעה למקום ה-12.

 

מילות השיר "Loop":

Don't you know that you got me
That you got me, yeah, me, yeah

Got me so hot
Burning up like a fever
I'm a honeypot
Never tasted nothing sweeter
Thought you could turn me down
No, no, no
Let's go another round
Slow

Don't you tell me I'm your addiction
It was obvious you'd end up like this

Not my fault that you got-got-got me on (Loop)
I'm all in, but the blame-blame-blame is on (You)
I'm a tease and, oh God, you love it when I
M-m-m-move, m-m-m-move
In your head all night you got me on
Got me on, got me on
Loop

Cherry on top, you're the cinnamon
Making my heart skip a little bit
Like, "Ra-pa-pa-bam-ba, ra-pa-pa-bam-ba", yeah
You know how to spin me, boy

Don't you know you're my, my addiction
It was obvious we'd end up like this

Not my fault that you got-got-got me on (Loop)
I'm all in, but the blame-blame-blame is on (You)
I'm a tease and, oh God, you love it when I
M-m-m-move, m-m-m-move
In your head all night you got me on
Got me on, got me on
Loop

Ooh
Ooh

It was obvious we're addicted, addicted
Yeah, it was obvious
Here we go again
Huh

(Loop)
I'm all in, but the blame-blame-blame is on (You)
I'm a tease and, oh God, you love it when I
M-m-m-move, m-m-m-move
In your head all night you got me on
Got me on, got me on
Loop (Ah)

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-36 של מלטה באירוויזיון. מלטה הצטרפה לתחרות ב-1971 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2002 ובאירוויזיון 2005 לאחר שסיימה פעמיים במקום השני.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!