יהודה סעדו נאלץ להיפרד מהתוכנית 'הכוכב הבא' – 12 מתמודדים נשארו במרוץ. ביניהם: אריק סיני, ליאן בירן ועידו ברטל. סיכום פרק 13.

פרק נוסף של "הכוכב הבא – מהדורה מיוחדת 2024" שודר הערב. שבעה מתמודדים התמודדו הערב זה מול זה כשהמתמודד שקיבל את הציון הנמוך ביותר הודח. בסיום הערב נשארו במרוץ לאירוויזיון 12 מתמודדים.

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

 
ליאן בירן

ליאן בחרה לשיר הערב את השיר "Someone You Loved" (במקור של לואיס קפלדי). היא עומדת במרכז הבמה אשר מלאה בעשן סמיך. לליאן קול קטן, היא מאוד מדוייקת מאוד מבחינה קולית ומפתיעה עם צלילים גבוהים ויפים שאותם היא שרה ברכות מלטפת. ביצוע מעולה – אבל אני חושב שהיא טיפה צריכה לעבוד על הדיקציה.

"את אוקיינוס. אני מרגיש שאני ממש שוחה באוקיינוס עמוק. יש לך כל כך הרבה לתת", אומר רן ומוסיף: "את מבחינתי מין לנה דל ריי צעירה וישראלית. את מביאה משהו נורא יפה". שירי הוסיפה: "ליאן היא פנומנלית. איזה דיוק, איזה סאונד של קול. את פשוט מעלפת. אבל את חייבת להעז. את חייבת לצאת מאזורי הנוחות שלך לפעמים".

כל השופטים הצביעו בעד. ליאן קיבלה 93%.

עידו ברטל

עידו בחר לשיר הערב מאש-אפ של השירים של "יסמין" (של הפיל הכחול) "לאהוב אותך כל יום" (של דולי ופן עם עדן חסון). עידו עומד על הבמה יחד עם להקת נגנים מאחוריו כמו כוכב רוק ענק. קשה לי לפצח את עידו ולהבין עד כמה הוא יכול להתאים לאירוויזיון. הוא סופר מוכשר, ומוזיקלי, שר טוב וקשה להוריד ממנו את העיניים. ועדיין לאירוויזיון? לא חושב שזה מספיק.

אסף אמר: "אתה זמר מעולה ויש לך קול מעולה, אתה מבין במה. אבל אני חייב לדמיין את הקול שלך בתוך הדבר הזה שנקרא אירוויזיון, וזה לא מסתדר לי. אני חושב שאולי בגלל החיבורים האלה (המאש-אפים). אני חושב שמיצינו את העניין הזה, שאתה אינטליגנטי ויודע לעשות צחוקים, עכשיו אתה חייב רק לרגש ואני חושב שאתה חייב רק שיר אחד". איתי הוסיף: "אתה שחקן מדהים ואיש מוכשר מאוד. אני לא רואה לקראת מה זה הולך, זה אירוויזיון ויש פה מתמודדים מטורפים".

קרן, שירי, רן ועדן הצביעו בעד. אסף ואיתי – נגד. עידו קיבל 67%.

שי טמינו

שי בחרה לשיר הערב את השיר "פעם את לילה" (במקור של שי המבר). שי לבושה בלבן, מאחוריה ארבע זמרות רקע על פודיומים מוארים. שי פותחת את השיר בקול רך שמעביר צמרמורות. הפלסטים שלה מושלמים. הדיוק של שי מופלא ואני ממש מופתע לטובה! שי הרשימה אותי הרבה יותר עם הביצוע הזה מאשר הביצוע שלה באודישן. מאוד מרגש.

קרן התרגשה עד דמעות ואמרה לשי: "שרת כל כך יפה את השיר הזה. זה נגע בי עמוקות". שירי הצביעה נגד והסבירה: "יש לך קול יפה אבל זה הרגיש לי מיושן. השירה שלך כל כך יפה אבל מפה והלאה התחלתי להשתעמם וזה רק מראה שלפעמים משהו פתאום לא נוגע בך, ואי אפשר להסביר".

אסף, קרן, רן, עדן ואיתי הצביעו בעד. שירי – נגד. שי קיבלה 84%.
יהודה סעדו

סעדו בחרה לשיר הערב מול הקהל והשופטים את השיר "מרוב אהבה שותק" (במקור של יוסי בנאי). גם הפעם הוא יושב ומנגן על הפסנתר. ליהודה קול מיוחד אבל אני לא בטוח שבחירת השיר עשתה עמו חסד. ראינו אותו באודישן יוצא מאזור הנוחות וזה הפתיע מאוד לטובה, הפעם דווקא רציתי לראות אותו חוזר למקום הנוח שלו. בחירת שיר פחות מתאימה.

שירי אמרה ליהודה: "אני דווקא מאוד אהבתי את הביצוע. פשוט לאט לאט שאלתי את עצמי אם זה מתאים לאירוויזיון או לא ושם היה הקרב שלי עם עצמי. אבל הרגשתי שזה אחד הביצועים הטובים שלך". אסף מנגד אמר: "בעיני השיר לא התאים לך, אני קשור לביצוע המקורי של יוסי בנאי והקופצנות הזאת עם המילים הלכה לאיבוד ונשאר רק הרצינות. זה לא עובד עליי ולא מרגש אותי. אתה זמר טוב אבל לא אהבתי את הביצוע".

שירי, רן ואיתי הצביעו בעד. קרן, אסף ועדן – נגד. יהודה קיבל 50%.

אוראל רביד

אוראל בחר לשיר הערב את השיר "כל כך הרבה שירים" (במקור של יהודה סעדו). לאוראל יש המון כריזמה על הבמה, הוא מצליח להגיש את השיר בצורה מעולה והקול הגדול והמיוחד שלו בהחלט משאירים רושם טוב לאחר כל ביצוע. אוראל צעיר מאוד אך עם ים של כישרון. אחד הביצועים הטובים של הערב.

קרן סיפרה: "היית מסומן אצלי מהרגע הראשון, אני חושבת שאתה מאוד תצליח גם כאומן במדינה הזאת. אני מתי עליך מהשנייה הראשונה, ואני לא מופתעת מה-95 אחוזים, אני חושבת שאתה ראוי להם, ואתה צריך להיות איתנו פה". עדן הוסיף: "אתה שר יפה, אתה מוזיקאי, אתה נעים וכיף לראות ולשמוע אותך, ואני רוצה להתייחס לדבר אחד – זו הענווה שלך. יש בך משהו לא תוקף, נעים.. צדיק".

כל השופטים הצביעו בעד. אוראל קיבל 95%.

מיקה קרטיס

"Scars to Your Beautiful" (במקור של אליסיה קארה)  זה השיר שבחרה לשיר מיקה הערב, שעוסק בהעצמה נשית. מיקה רק פותחת את פיה והיא מפתיעה עם קולה המיוחד. יש לה קול מדהים, היא מבצעת את השיר מעולה, היא מצליחה לרתק אותי לאורך כל השיר. היא ראויה להגיע מאוד רחוק בעונה הזו. רק הערה אחת – היא הייתה מאוד סטטית ונראתה מאוד חסרת ביטחון. אשמח לראות אותה יותר "מביעה" את השיר ומצליחה לנוע על הבמה.

עדן התייחס לשירה של מיקה: "יש לך איזשהו ייחוד, שאני לא יודע אם שייך למבטא או לאיך שאת הוגה את המילים עם הסלסולים. זה מאוד שונה. לא נתקלתי בזה עדיין. אני מקווה שאוכל לפצח את זה עוד מעט כי אני עדיין קצת חלוק בדעותיי". שירי אמרה: "עשית ביצוע יפהפה אבל הרגשתי שזה מוקדם מידי, פחדתי לאורך כל הנאמבר. זו במה ענקית, צריך לשלוח מישהו שייצג אותנו השנה באירוויזיון. את צעירה, יפהפייה ומוכשרת, אבל בעיניי זה עוד לא הזמן".

אסף, קרן, איתי ועדן הצביעו בעד. רן ושירי – נגד. מיקה קיבלה 72%.

אריק סיני

אריק בחר לשיר הערב את השיר "אני גרה מול המים" (במקור של ריטה). אריק מפתיע כל פעם עם הגשה יוצאת מן הכלל כשהוא ממש מתכוון לכל מילה אותה הוא מוציא מפיו. האמת שאהבתי יותר את שני הביצועים הקודמים שלו, שלטעמי היו מתאימים יותר לאירוויזיון, אבל הביצוע עצמו היה נפלא. אני לגמרי יכול להבין למה כל כך הרבה אנשים רוצים את הצלחתו בתחרות.

רן אמר: "אתה כל כך מהפנט. אני לא מכיר עוד זמר ישראלי שמספר סיפור כמוך. כל תו, כל הברה, כל רגע הוא כל כך חודר לעצמות. אני חושב שאריק באירוויזיון זה ניצחון". שירי הוסיפה: "אני חייבת להתייחס לקהל הצעיר שנמצא כאן ואהב אותך ממש. יש כאן ילדים וילדות שכל כך התרגשו. ה-91% מעבר ל'פול האוס' הזה, אותי כל כך ריגש. אם אתה תזכה בתחרות הזו זה יהיה פשוט אדיר".

כל השופטים הצביעו בעד. אריק קיבל 91%.

יהודה סעדו, שהשיג את התוצאה הנמוכה ביותר, מודח מהתחרות בשלב זה.
הצביעו לסקר שלנו: איזה ביצוע היה הטוב ביותר לדעתכם הערב?

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה ביצוע היה הטוב ביותר בפרק?

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments