רויאל קריביאן אינטרנשיונל תהיה חברת השייט הרשמית של האירוויזיון בשנים 2024 ו-2025. חברת הספנות, שתיתן חסות לתחרות האירופית, תעניק חוויות מוזיקליות ומרהיבות לקהל האירופי.

לאחר שאיגוד השידור האירופי פרסם טיזר לא ברור לגבי שיתוף הפעולה עם האיים הקריביים, כעת מתבררים הפרטים המלאים. חברת הספנות 'Royal Caribbean International' יוצאת למסע הרמוני, לא רק על פני המים הכחולים, אלא גם בתחום המוזיקה. החברה המסחרית תהיה חברת השייט הרשמית של תחרות האירוויזיון בשנים 2024-2025.

במסגרת השותפות, החברה מתחייבת להעניק חוויות ורגעים מרהיבים, הכוללים חשיפה מרשימה של המותג במהלך האירוע, קידום ערים מארחות ועוד. חברת הספנות תצטרף ליתר נותני החסות בתחרות האירוויזיון כאשר שיתוף הפעולה יצא לדרכו לקראת תחרות השירים ה-68 של האירוויזיון שתתקיים במאי 2024 בעיר מאלמו, שוודיה.

 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎Eurovision Song Contest‎‏ (@‏‎eurovision‎‏)‎‏
מרטין אסטרדהל (Martin Österdahl), מפקח האירוויזיון, הביע את התרגשותו ואמר: "אנו מתרגשים להכריז על שותפות חדשה ומרגשת עם 'Royal Caribbean International'. האירוויזיון ו-'Royal Caribbean' מביעים תשוקה משותפת ליצירת חוויות בלתי נשכחות שמגבירות את האיחוד בין אנשים מכל רחבי העולם. אנו מתרגשים ליצור זיכרונות חדשים עבור מעריצים ואורחים כאחד ומחכים ליציאה למסע חדש זה!".

בן בולדין (Ben Bouldin), סגן נשיא חברת Royal Caribbean International באירופה, המזרח התיכון ואפריקה, אמר: "כשני מותגים עולמיים מוכרים ביצירת רגעים שאינם נשכחים עבור מיליונים ברחבי העולם, השיתוף בין 'Royal Caribbean International' והאירוויזיון יוצר שותפות בלתי נגמרת. היא מבטיחה להציג הופעות חיות ברמה עולמית ולחגוג שילוב של תרבויות מכל העולם. עם למעלה מ-60 שנות היסטוריה של אירוויזיון, אנו גאים להיות שותפים למותג אייקוני שלו קהל גלובלי שמתרחב בקצב מהיר. האירוע הפך לתופעה תרבותית המאחדת אנשים רבים ברחבי העולם".

Royal Caribbean International מובילה חדשנות בתחום הספנות למעלה מ-50 שנה. האוניות שברשותם מוגדרות כפלאי אדריכלות, המציגים טכנולוגיה מתקדמת וחוויות בלתי נשכחות. לחברה מסלולים שמכסים 240 יעדים ב-61 מדינות בשישה יבשות.

עונת הקיץ של Royal Caribbean לשנת 2024 מציגה תוכנית טיולים המשלבת הופעות חיות, טיולים ויצירת זיכרונות ארוכי טווח בצורה מושלמת. המטיילים ייהנו מהופעות בארבע "במות" מגוונות – אוויר, קרח, מים ותיאטרון, הכוללים מוסיקה חיה וקומדיה. עם יותר מ-50 שנות ניסיון בעיצוב חגיגות מותאמות לכל סוגי המטיילים, Royal Caribbean מבטיחה מרקם של זיכרונות בלתי נשכחים לכל אחד ואחת, בכל יום במהלך חופשתם.

פרטים נוספים על רכישת כרטיסים לתחרות השירים ה-68 של האירוויזיון במקביל ל-Royal Caribbean יופצו בחודשים הקרובים.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

[sim