מסמך ובו רשימת המתמודדים ושמות השירים אשר צפויים להשתתף בקדם האירוויזיון הפיני, "UMK 2024", דלפה לרשת. לפניכם הרשימה המלאה!

שבוע לפני התאריך בו רשת הטלוויזיה הפינית, YLE, צפויה לחשוף באופן רשמי את שמות האומנים והשירים המתמודדים בקדם האירוויזיון הפיני "UMK 2024", דלפה לרשת תמונה ובה לכאורה שמותיהם של משתתפי קדם האירוויזיון. חשוב להדגיש כי מדובר בפרסום לא רשמי.

בתמונה שהודלפה ניתן לראות בנוסף לשמות המתמודדים כי קארייה (Käärijä), נציג פינלנד באירוויזיון האחרון, והזמרת אריקה ויקמן (Erika Vikman), שהתמודדה בקדם הפיני ב-2020 והגיעה למקום השני, יופיעו במופע הפתיחה של הקדם. 
רשימת המתמודדים שהודלפה:

  • Mikael Gabriel & Nublu – Serenaad
  • Sini Saboage – Taivaan Valo
  • Sexmane – TULTA
  • Windows95man & Henri Piispanen – I Remember
  • Jesse Markin – Anthem
  • Cyan Kicks – Whisper
  • Sara Siipola – Tupre Tunt….(illegible)

 

הצגת פוסט זה באינסטגרם

 

‏‎פוסט משותף על ידי ‏‎wiwibloggs‎‏ (@‏‎wiwibloggs‎‏)‎‏

בין המתמודדים ברשימה ניתן למצוא את להקת ציאן קיקס (Cyan Kicks) שהתמודדה בקדם הפיני ב-2022 והגיעה למקום השני.

באופן מפתיע, השמות בתמונה שהודלפה תואמים לציוץ של העיתונאית מארי פודס (Mari Pudas) שפורסם בחודש נובמבר. העיתונאית כתבה ארבע שמות המופיעים ברשימה ובנוסף אליהם את 69 אייז (69 Eyes) שלא נמצאים בתמונה. 
יושב ראש צוות השיפוט של קדם האירוויזיון המקומי, טאפיו הקנן (Tapio Hakanen), תיאר בחודש אוקטובר את השירים שנבחרו להתמודד בקדם הפיני: "בין השירים יש שיר דאנס משנות ה-90' שמבוצע על ידי זמר חדש, שיר עוצמתי שמבוצע על ידי זמר/ת עם קול עוצמתי, שיר אינדי מצוין, דואט מפתיע וקצבי של שני זמרים ידועים, המנון רוק עוצמתי מלהקה שמופיעה כרגע בעולם, שיר חזק שמבוצע על ידי אחד מהזמרים המואזנים ביותר בימים אלה, ושיר מועדונים מוצלח".

שמותיהם של האומנים המשתתפים בתחרות צפויה להיחשף באופן רשמי ביום רביעי, ה-10 בינואר, ושירי התחרות יחלו להתפרסם להאזנה מידי יום, בזה אחר זה, החל מ-11 בינואר.

419 שירים הוגשו השנה לקדם הפיני. השירים עברו סינון ומתוכם כבר נבחרו השבעה הטובים ביותר אשר ישתתפו בתחרות המקומית. בדומה לשנים קודמות, הנציג הפיני לאירוויזיון 2024 במאלמו ייבחר על-ידי שילוב של הצבעת הקהל (75%) והצבעת השופטים (25%).
פינלנד באירוויזיון 2023

קארייה (Käärijä), שזכה בקדם האירוויזיון הפיני, ייצג את פינלנד עם שירו ""Cha Cha Cha". פינלנד עלתה לגמר לאחר שניצחה בחצי הגמר הראשון עם 177 נקודות, ובגמר הגדול הגיעה למקום השני עם 526 נקודות.

זהו ההישג השני הכי טוב בתולדותיה של פינלנד וההישג הכי טוב שלהם מאז הניצחון באירוויזיון 2006. זאת הפעם השנייה שבה פינלנד מנצחת בחצאי הגמר, ובגמר הגדול אף ניצחה בהצבעת הקהל אך הגיעה למקום הרביעי בהצבעת השופטים.

מקור: wiwibloggs.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-57 של פינלנד באירוויזיון. פינלנד הצטרפה לתחרות ב-1961 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2006 לאחר שזכתה במקום הראשון עם השיר "Hard Rock Hallelujah" בביצועה של להקת "לורדי".

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!