אלבניה באירוויזיון 2024: גרסת דמו של "Zemrën n’Dorë" בשפה האנגלית דלפה לרשת. האם בסה קוקדימה תבצע את השיר "Zemrën n’Dorë" בשפה האנגלית? האזינו.

בסה קוקדימה (Besa Kokëdhima) נבחרה לייצג את אלבניה באירוויזיון עם השיר "Zemrën n’Dorë" (בעברית: "הלב ביד"), אחרי שנבחרה על ידי קהל הצופים באלבניה וקוסובו ביום שישי האחרון. אך השיר, שבוצע בשפה האלבנית, עשוי לעבור שדרוג משמעותי ואף עשוי להיות מבוצע באירוויזיון בשפה האנגלית.

בשעות האחרונות דלפה לאינטרנט גרסת דמו של השיר שמבוצעת באנגלית ובאלבנית. בימים האחרונים חשפה הזמרת שהשיר "Zemrën n'dorë" נכתב במקור בשפה האנגלית. בנוסף, הזמרת התגוררה מספר שנים בבריטניה והיא שולטת היטב בשפה האנגלית – אם כך, קיים סיכוי לא קטן שנראה את השיר מבוצע באירוויזיון בשפה האנגלית.
האזינו לגרסת הדמו:

ברגע שיתקבלו החלטות בנושא אנחנו מבטיחים לעדכן!
אלבניה באירוויזיון 2024

"Zemrën n’Dorë" (בעברית: "הלב ביד") הוא שם השיר שיבוצע על ידי הזמרת בסה קוקדימה (Besa Kokëdhima) אשר תייצג את אלבניה באירוויזיון 2024 שיתקיים במאלמו, שוודיה. השיר נכתב על ידי הזמרת יחד עם קלדי בהיטי (Kledi Bahiti) ורוזנה ראדי (Rozana Radi). בהיטי היה שותף בעבר בכתיבת השיר "Karma" שבוצע באירוויזיון 2021 על ידי אנג'לה פריסטרי (Anxhela Peristeri) והגיע למקום ה-21 בגמר האירוויזיון. השיר בוצע בקדם האירוויזיון בשפה האלבנית.

בימים אלה מדורגת אלבניה במקום ה-35 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2024.

בסה קוקדימה – מי זו?

בסה קוקדימה (Besa Kokëdhima), בת 37, היא זמרת פופ אלבנית מצליחה. בסה נולדה באלבניה וניגנה בפסנתר מגיל צעיר, אך בגיל 15 היגרה לבריטניה שם קיבלה את השכלתה.

בסה התמודדה פעמיים בקדם האירוויזיון האלבני: ב-2009 זכתה במקום הרביעי עם השיר "Ajer" וב-2011 זכתה במקום התשיעי עם השיר "E bukura dhe bisha". בסה ניסתה לייצג גם את רומניה כשהתמודדה בחצי הגמר של קדם אירוויזיון הרומני בשנת 2009 עם השיר "Nothing Gonna Change".

הזמרת השתתפה בפסטיבלים שונים בהם זכתה להצלחה, ואף זכתה במקום הראשון בפסטיבל האלבני הנחשב "Kënga Magjike" בשנת 2013. ב-2017 החלה לשפוט בתוכנית הראליטי "דה וויס" באלבניה. לזמרת שלושה אלבומים ועשרות סינגלים.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-20 של אלבניה באירוויזיון. אלבניה הצטרפה לתחרות ב-2004 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2012 לאחר שהזמרת רונה נישליו הגיעה למקום החמישי עם השיר "Suus".
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!