סכסוך בין שתי זמרות שייצגו בעבר את ספרד באירוויזיון? באריי, שייצגה את ספרד ב-2016, לא התחברה לשיר של צ'אנל שהתמודדה באירוויזיון 2022. כעת, צ'אנל מגיבה.

אירוויזיון 2022 הביא לספרד גאווה רבה כאשר צ'אנל (Chanel) עלתה על הבמה עם השיר "Slomo" והביאה למדינתה את המקום השלישי בתחרות. למרות זאת, הזמרת עדיין קיבלה ביקורות על שירה. בין המבקרים ניתן למצוא את נציגת ספרד לשעבר, באריי (Barei), אשר ייצגה את ספרד באירוויזיון 2016 עם השיר "Say Yay".

בפודקאסט בו התארחה באריי, היא שיתפה את דעתה על השיר של צ'אנל: "זה לא היה השיר האהוב עליי ואני לא יכולה להכחיש את זה. אני הכי אהבתי (בקדם האירוויזיון) את השיר של ריגוברטה (Rigoberta), "Ay mamá". זה ממש עצבן אותי. השיר סלומו אמנם קליט, אך הוא לא משהו שמעורר בי השראה בכלל, אבל אני מבינה שזה מאוד קליט והיא רוקדת טוב מאוד. בשביל לשיר ולרקוד ככה בו זמנית צריך להיות מאוד אמיץ". לעומת זאת, אם נבדוק ברשתות החברתיות של הזמרת נראה כי היא עודדה את צ'אנל בגמר האירוויזיון וכתבה באותו ערב: "קדימה, צ'אנל. את הולכת להדהים את כולם".

כעת, צ'אנל מגיבה לביקורת של באריי ובראיון לתוכנית "Little" בו דיברה עם חוסו ג'ונס (Xuso Jones), אשר ניסה גם הוא לייצג את ספרד באירוויזיון 2016 והתמודד מול באריי, אמרה: "באריי לא אוהבת אותי. ראיתי ראיונות שלה והיא פשוט לא אוהבת אותי, אבל אני שולחת לה נשיקה". בסופו של דבר זה בסדר אם מישהו לא אוהב את העבודה שלנו כי אי אפשר להיות מושלם ולהתאים לכל סוגי הקהל.

מקור: webc.fm.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-63 של ספרד באירוויזיון. ספרד הצטרפה לתחרות ב-1961 וזכתה בה פעמיים ברציפות בשנים 1968 ו-1969. ספרד אירחה את התחרות בשטחה פעם אחת בלבד ב-1969 ומאז מחזיקה בזמן ההמתנה הארוך ביותר מאז זכייתה האחרונה – 54 שנה.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!