אתר האירוויזיון הרשמי ורשת הטלוויזיה השוודית פרסמו את הלוגו הרשמי שילווה את אירוויזיון 2024 במאלמו! מהן השראותיו? כל הפרטים בכתבה.

איגוד השידור האירופי ורשת הטלוויזיה השוודית, SVT, חשפו היום את המיתוג של תחרות האירוויזיון השנתית אשר משלב את הזוהר הצפוני ואת המקצב ההרמוני של תזוזות הזוהר לסאונד. התבנית עוצבה על ידי סוכנות העיצוב Uncut (אנ-קאט). הלוגו מלווה בסלוגן "United By Music" (בעברית: "מאוחדים ע"י המוזיקה") – שישמש מעתה את כל התחרויות העתידיות. אותו סלוגן בדיוק ליווה את התחרות בליברפול שבבריטניה בשנה שעברה והציג את השותפות הייחודית בין בריטניה, אוקראינה והעיר המארחת אשר שאפו להביא קהל רחב מכל רחבי העולם במטרה לאחד אותו בעזרת הכוח המדהים של המוזיקה.
מנכ"ל החברה, יוהאן בלו (Johan Bello), מספר:

"הזהות היא לא רק לוגו אלא סיפור בפני עצמו, עם הזוהר הצפוני כבסיס ופלטת הצבעים של תחרות האירוויזיון ככוח המניע שלה".

סגנית המפיקה של תחרות האירוויזיון 2024, כריסטל ת'ולס וילרס (Christel Tholse Willers), הוסיפה:

"זהו שילוב כובש ויפהפה של צבעי המותג הרשמיים הנוצצים של תחרות האירוויזיון, שלא ייראו רק בשלוש ההופעות החיות אלא גם בגרסאות שונות ובהקשרים שונים על פני הפלטפורמות הדיגיטליות של האירוע וייתנו תחושה של אירוויזיון במרחבים העירוניים של מאלמו".

 

הקונספט של היצירה מבוסס על שיפועים ליניאריים פשוטים, בהשראת הקווים האנכיים החודרים גם לאורות הצפון וגם לשינוי עוצמת תדרי הצלילים, ונוצר כדי להיות זהות רב-תכליתיות הניתנת להתאמה לפי הצורך.
הסלוגן "United By Music" מטמיע את ערכי הליבה של תחרות האירוויזיון, שיש לה היסטוריה עשירה של קידום גיוון, הכלה וביטוי אמנותי. הסלוגן מהדהד עם יכולתה של התחרות לגשר על הבדלים ולהצית תחושה של קהילה משותפת, ללא קשר ללאום, שפה או רקע. זה מסמל את הפלטפורמה הייחודית שתחרות האירוויזיון מספקת לאמנים ליצור קשר עם מיליוני צופים ברחבי העולם, לטפח תחושת ביחד והערכה הדדית.

הסלוגן הקבוע כעת ישמש כתזכורת מתמדת למשימתה המרכזית של התחרות וליכולת שאין כמותה לאחד אנשים באמצעות השפה האוניברסלית של המוזיקה.

מקור: eurovision.tv.

אירוויזיון 2024: תחרות האירוויזיון ה-68 תיערך בעיר מאלמו שבשוודיה ב-7, 9 ו-11 במאי. זאת תהיה הפעם השביעית שבה תארח שוודיה את התחרות, לאחר שאירחה אותה בפעם האחרונה ב-2016 בעיר שטוקהולם. האולם המארח של התחרות הוא "Malmö Arena", אשר אירח את התחרות גם ב-2013, ומכיל בתוכו כ-15,500 מושבים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!