הזמרת סלינה מצהירה כי ברצונה לשוב להתמודד באירוויזיון בעתיד, זאת לאחר שייצגה את אוסטריה באירוויזיון האחרון בליברפול, כחלק מהצמד 'טיה וסלינה'.

הזמרת הצעירה סלינה (Salena) ייצגה את אוסטריה באירוויזיון האחרון שנערך בליברפול, יחד עם הזמרת טיה (Teya). השתיים הופיעו יחד עם השיר “Who The Hell Is Edgar?” והצליחו להעלות את אוסטריה לשלב הגמר מתוך חצי הגמר בו השתתפו, לראשונה אחרי שלוש שנים רצופות בהן כשלה אוסטריה להעפיל לגמר פעם אחר פעם. בגמר עצמו דורגו במקום 15.

במהלך הפודקאסט "The Euro Trip" בו טיה וסלינה לקחו חלק, חשפה סלינה כי אם תינתן לה האפשרות, היא תשמח להתמודד פעם נוספת בתחרות האירוויזיון, רק הפעם היא תעשה זאת באופן שונה לחלוטין ובניגוד לפעם הקודמת בה השתתפה בתחרות, כאשר הייתה חלק מצמד, היא תופיע בתור אמנית יחידה. ניתן להבין זאת על-פי המשפט הבא שהיא אמרה: ״אני בהחלט רוצה לעשות זאת שוב כאמנית יחידה". 
לאחר מכן, הפודקאסט נמשך בכך שסלינה פנתה אל טיה והביעה בפניה את רצונה לשתף איתה פעולה ביצירת שירים לתחרות בעתיד: ״אם את מתכוונת לכתוב שירים לאירוויזיון, את יודעת היכן אני״.

בנוסף, באחד הקטעים בפודקאסט, שיתפה טיה גם היא בתוכניות שלה בנוגע לתחרות ולעומת סלינה, היא כרגע אינה שואפת לשוב לבימת האירוויזיון, אך עם זאת, יש בכוונתה להלחין שירים עבור אמנים אחרים אשר ישתתפו בתחרות, לאחר שעשתה זאת כבר מספר פעמים: ״אני בהחלט רוצה להיות בכל הקשור לאירוויזיון לנצח. אני רוצה להיות שם ככותבת ולעזור לאמנים להגיע למקום כלשהו. אני לא חושבת שכרגע אני אעשה זאת כאמנית יחידה – אולי בעוד ארבע או חמש ארגיש לנכון ללכת שוב״.
אוסטריה באירוויזיון 2023

"?Who the Hell Is Edgar" (בעברית: "מי לעזאזל זה אדגר?") הוא שם השיר שבוצע ע"י צמד הזמרות טיה וסלינה (Teya and Salena), אשר ייצגו את אוסטריה באירוויזיון 2023 והגיעו למקום ה-15 בגמר הגדול. השיר נכתב ע"י הזמרות עצמן ביחד עם רונאלד יאנצ'ק (Ronald Janecek) ופלה לוריאנו (Pele Loriano). לוריאנו היה בין יוצרי השירים "Run with the Lions" (ליטא 2019, מקום 11 בחצי גמר) ו- "Il Pleut de L'Or" (שוויץ 2010, מקום 17 בחצי גמר).

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-56 של אוסטריה באירוויזיון. אוסטריה הצטרפה לאירוויזיון ב-1957 וזכתה בתחרות פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של אוסטריה הייתה באירוויזיון 2014 עם השיר "Rise Like a Phoenix" בביצועה של הזמרת קונצ'יטה וורסט.

מקור: The Euro Trip
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!