לאחר רצף ארוך של כישלונות – האם זוכה האירוויזיון יצליח להציל את גרמניה מכישלון נוסף? כל הפרטים בכתבה הבאה…

זמרת השלאגר הגרמנייה, אלכסנדרה הופמן (Alexandra Hofmann), בת 49, הגישה שיר לקדם האירוויזיון הגרמני ביחד עם אחד מצמד האחים הדני, האחים אולסן (Olsen Brothers), אשר ניצחו בשנת 2000.

הזמרת, אשר מופיעה במשך 35 שנה, אמרה כי הרעיון להשתתף באירוויזיון עלה באקראיות בערב אחד. היא פגשה קודם לכן את יורגן אולסן (Jørgen Olsen) בזמן צילומים והחליטה אז כי אם תשתתף היא תרצה להשתתף יחד עימו. שם השיר אשר איתו ישתתפו, ואף אולי ייצגו את גרמניה, עדיין אינו ידוע.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
זוהי לא הפעם הראשונה שיורגן אולסן מנסה לחזור ולהשתתף בתחרות. לאחר ניצחון של האחים בשנת 2000 עם השיר "Fly On The Wings Of Love", הם ניסו לייצג את מדינתם דנמרק בשנת 2005, עם השיר "Little Yellow Radio" (בעברית: "רדיו קטן וצהוב"), אך הגיעו למקום השני בקדם האירוויזיון הדני. יורגן ניסה אף שוב פעם לחזור לתחרות, הפעם לבד, ב-2007, עם השיר "Vi elsker bare danske piger" (בעברית: "אנחנו פשוט אוהבים בנות דניות"), אך הגיע רק למקום השביעי בקדם האירוויזיון הדני.

ההרשמה לקדם האירוויזיון הגרמני נסגרה ביום ראשון ועכשיו צוות השופטים עובר על השירים שהוגשו. מידע נוסף בנוגע לקדם האירוויזיון יפורסם בחודשים הקרובים, כאשר הגמר יתקיים ב-16 בפברואר.
גרמניה באירוויזיון 2023

להקת לורד אוף דה לוסט (Lord Of The Lost), שזכתה בקדם האירוויזיון הגרמני, ייצגה את גרמניה עם שירה "Blood & Glitter" (בעברית: "דם ונצנצים"). גרמניה, שמשתתפת אוטומטית בגמר האירוויזיון, הגיעה בגמר הגדול למקום האחרון עם 18 נקודות.

זאת הפעם השנייה ברציפות שבה גרמניה מסיימת במקום האחרון, הפעם הרביעית מתוך שמונת ההשתתפויות האחרונות של גרמניה בתחרות, והפעם העשירית בסך הכל מאז שהצטרפה לתחרות.

מקור: SWR.DE

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-67 של גרמניה באירוויזיון. גרמניה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של גרמניה הייתה באירוויזיון 2010 עם השיר "Satellite" בביצועה של הזמרת לנה מאייר-לנדרוט.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!