להקת לורד אוף דה לוסט (Lord Of The Lost) חושפת שהם ינסו לשוב לאירוויזיון כדי לשפר את המיקום בו זכו, לאחר שדורגו במקום 26 באירוויזיון האחרון.

אחרי שדורגו במקום 26 באירוויזיון האחרון בליברפול עם השיר "Blood and Glitter", להקת לורד אוף דה לוסט (Lord Of The Lost) מעוניינים לייצג את גרמניה שוב מתוך רצון לשפר את המקום האחרון בו זכו.

במקביל, הלהקה חושפת שהיא ניסתה לראשונה לייצג את גרמניה כבר בשנת 2022, הלהקה הגישה את השיר "One Last Song" (בעברית: "שיר אחד נוסף") לקדם האירוויזיון המקומי, אך לבסוף לא נכנסה לרשימה המתמודדים הסופית. השיר "One Last Song" יצא לאור לאחרונה וזמין להאזנה:

.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
על השיר "One Last Song", שייכנס לאלבום החדש של הלהקה, נכתב בעמוד האינסטגרם של הלהקה:
"את השיר הזה הגשנו לקדם הגרמני לאירוויזיון 2022 בטורינו. אם אתם זוכרים, בשנת 2022 רוק ומטאל לא היו בקונספט של הקדם הגרמני לאירוויזיון, אז לא הגענו לקדם הגרמני. אותו דבר קרה עם השיר "Pump It" שנשלח על ידי הקולגות שלנו Electric Callboy."

העובדה שלורד אוף דה לוסט דורגו במקום האחרון באירוויזיון האחרון לא מרתיעה אותם מלהתחרות שוב בעתיד, כפי שפורסם בעמוד האינסטגרם של הלקה. הלהקה שיתפה המון פרסומים הקשורים לאירוויזיון, וניתן להסיק מכך שהם מאוד אוהבים את התחרות ואת המסר שמגיע איתה.

הלהקה הצטרפה לרשימת האומנים הגרמנים שלא מצליחים לצאת משני המקומות האחרונים. ב-8 התחרויות האחרונות גרמניה סיימה 7 פעמים באחד משני המקומות האחרונים בטבלה, כאשר רק ב-2018 מיכאל שולטה (Michael Schulte) הביא לגרמניה את המקום הרביעי עם השיר "You Let Me Walk Alone" (בעברית: "אתה נותן לי ללכת לבד").
גרמניה באירוויזיון 2023

להקת לורד אוף דה לוסט (Lord Of The Lost), שזכתה בקדם האירוויזיון הגרמני, ייצגה את גרמניה עם שירה "Blood & Glitter" (בעברית: "דם ונצנצים"). גרמניה, שמשתתפת אוטומטית בגמר האירוויזיון, הגיעה בגמר הגדול למקום האחרון עם 18 נקודות.

זאת הפעם השנייה ברציפות שבה גרמניה מסיימת במקום האחרון, הפעם הרביעית מתוך שמונת ההשתתפויות האחרונות של גרמניה בתחרות, והפעם העשירית בסך הכל מאז שהצטרפה לתחרות.

מקור: SWR.DE

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-67 של גרמניה באירוויזיון. גרמניה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של גרמניה הייתה באירוויזיון 2010 עם השיר "Satellite" בביצועה של הזמרת לנה מאייר-לנדרוט.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!