רשת הטלוויזיה הגרמנית הודיעה שחלון הגשת השירים אשר היה אמור להסתיים ב-5 באוקטובר הוארך עד לתאריך ה-15 באוקטובר.

רשת הטלוויזיה הגרמנית, NDR, הכריזה בחודש שעבר על חזרתו של קדם האירוויזיון הגרמני "Eurovision Song Contest – Das Deutsche Finale 2024" שיתקיים ב-16 בפברואר בברלין. חלון הגשת השירים לוועדת הקדם צפוי היה להיסגר ב-5 באוקטובר, אך בעקבות בקשות של מספר יוצרים חלון הגשת השירים הוארך עד ל-15 באוקטובר.

עד שנגלה מיהם המתמודדים שייקחו חלק בקדם, מספר אומנים כבר הביעו את רצונם להתמודד בתחרות ולייצג את גרמניה באירוויזיון 2024 שייערך בשוודיה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
רשימת האומנים ששמם עלה כמועמדים פוטנציאליים:

מליסה מנצוקיס (Melissa Mantzoukis): הייתה אחת מהמועמדות הסופיות לייצג את יוון באירוויזיון 2023 והגיעה למקום השני אחרי ויקטור ורניקוס (Victor Vernicos). מנצוקיס הביעה את רצונה לייצג את גרמניה בתחרות הקרובה, ועל כך ניתן לקרוא בהרחבה בכתבה שעלתה באתר השבוע.

איקה הופגולד (Ikke Hüftgold): הזמר השנוי במחלוקת השתתף בקדם הגרמני ב-2023 וזאת לאחר שהעפיל מהמקום הראשון במסלול הטיקטוק עם לא פחות מ-52%. שירו לתחרות "Lied mit gutem Text" אומנם ניצח בהצבעת האונליין של הקהל בבית אך סיים בשקלול הסופי במקום השני וזאת לאחר שצוותי השופטים מיקמו את השיר במקום השמיני והאחרון.

ויל צ'רץ (Will Church): זמר נוסף שהשתתף בקדם הגרמני ב-2023 והגיע למקום השלישי עם השיר "Hold On". שירו הגיע למקום הראשון בהצבעת השופטים אך סיים רק במקום השביעי בהצבעת האונליין של הקהל בבית. בחודש מאי הביע את רצונו להשתתף פעם נוספת קדם וההשערות הן שהוא צפוי להגיש שיר לוועדת הקדם.

להקת פרום פול טו ספרינג (From Fall To Spring): השתתפו גם הם במסלול הטיקטוק לקדם הגרמני ב-2023 עם השיר "Draw The Line" וסיימו במקום השני עם 28%. אחרי הקדם הכריזה הלהקה שהיא מעוניינת לנסות את מזלה בתחרות פעם נוספת ומסרה שיש לה שיר מוכן לקדם.

בטול (Betül): השתתפה במסלול הטיקטוק לקראת הקדם הגרמני ב-2023, ממנו העפיל שיר נוסף לתחרות. שירה "Heaven" סיים במקום הרביעי בלבד עם 3% ולא קיבל מקום בקדם אך הזמרת והצוות שלה כבר הביעו את רצונם להגיש מועמדות נוספת השנה.

מיצ'י ואנדרה קטוואזי (Mitchy & André Katawazi): צמד נוסף שהשתתף במסלול הטיקטוק עם השיר "Summertime" והגיע למקום ה-5 עם 2% בלבד. הצמד הביע את רצונו להשתתף פעם נוספת בתחרות.
גרמניה באירוויזיון 2023

להקת לורד אוף דה לוסט (Lord Of The Lost), שזכתה בקדם האירוויזיון הגרמני, ייצגה את גרמניה עם שירה "Blood & Glitter" (בעברית: "דם ונצנצים"). גרמניה, שמשתתפת אוטומטית בגמר האירוויזיון, הגיעה בגמר הגדול למקום האחרון עם 18 נקודות.

זאת הפעם השנייה ברציפות שבה גרמניה מסיימת במקום האחרון, הפעם הרביעית מתוך שמונת ההשתתפויות האחרונות של גרמניה בתחרות, והפעם העשירית בסך הכל מאז שהצטרפה לתחרות.

מקור: eurovoix

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-67 של גרמניה באירוויזיון. גרמניה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של גרמניה הייתה באירוויזיון 2010 עם השיר "Satellite" בביצועה של הזמרת לנה מאייר-לנדרוט.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!