רשת הטלוויזיה המקדונית, MRT, הקצתה 1,500,000 דינר מקדוני (כ-99,000 שקלים) עבור השתתפות המדינה הן באירוויזיון והן באירוויזיון הילדים לשנה הקרובה. האם מקדוניה הצפונית תחזור לתחרות לאחר שנת היעדרות?

רשת הטלוויזיה המקדונית, MRT, פרסמה כי בתקופה האחרונה נערכים דיונים העוסקים בשאלה האם המדינה תמשיך להשתתף באירוויזיון הילדים שייערך בסוף השנה בצרפת, והאם המדינה צפויה לחזור לאירוויזיון ב-2024.

נזכיר כי בחודש אוקטובר שעבר הודיעה רשת הטלוויזיה המקדונית על פרישתה מתחרות האירוויזיון בשל בעיות כלכליות. עם זאת, רשת הטלוויזיה MRT בחרה להמשיך ולהתחרות באירוויזיון הילדים השנה, וייתכן שתחזור לאירוויזיון הבא שייערך בשוודיה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
מקדוניה הצפונית החליטה לפרוש מתחרות האירוויזיון 2023 בליברפול, בריטניה, בטענה כלכלית. גם בולגריה ומונטנגרו בחרו לפרוש מהאירוויזיון לשנת 2023 מסיבות דומות.

אולם, התקציב החדש של רשת הטלוויזיה הקצה 1,500,000 דינר מקדוני (כ-99,000 שקלים) עבור השתתפות המדינה הן באירוויזיון והן באירוויזיון הילדים לשנה הקרובה. בתקציב נכתבה גם פסקה שקובעת שמקדוניה הצפונית תשתתף בתחרות.

הפסקה הזו אמנם לא נכתבה בתקציב בשנה שעברה כאשר המדינה החמיצה את אירוויזיון 2023 בליברפול, בריטניה, אך היא כן הייתה בתקציבים של 2020, 2021 ו-2022 בה המדינה השתתפה בתחרות. האירוויזיון מופיע גם בקטגוריות פסטיבלים מוזיקליים ותוכניות מסחריות עתידיות של רשת הטלוויזיה המקומית.

כל הפרטים בתקציב הקרוב של MRT, אם כן, מצביעים על כך שחזרתה של מקדוניה הצפונית לאירוויזיון קרובה מאוד. כעת, בעוד ש-MRT טרם פרסמה הודעה רשמית, ייתכן שמקדוניה הצפונית קרובה מאוד להמשך המסע שלה בתחרות האירוויזיון.

מקור: Eurovoix.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!